Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi szag gyors eltüntetése?

Cigi szag gyors eltüntetése?

Figyelt kérdés
A helyet az, hogy a szüleim nem dohányoznak és nagyon megérzik (egyik sem dohányzott soha). Kétszer már meg is kérdezték, hogy miért vagyok ilyen cigi szagú.. Elmondani biztos nem fogom nekik, így sem vagyok túl jó viszonyba velük (sokat veszekedünk) és ha elmondanám kész katasztrófa lenne. A dohányzást otthagyni nem szeretném, 17 éves vagyok, most vagyok fiatal, hogy kihasználjam ezt az időt és heti 4-5 szál az egész. Minden haverom cigizik és tényleg, engem is megnyugtat. A gond csak az, hogy ha hazajövök én is érzem magamon és nem tudom hogy tüntessem el (bőrőmről, hajamról, ruhámról). Egy pár tipp? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. dec. 3. 19:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2017. dec. 4. 19:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Időnként cigizek csak. De mindig szabad levegőn. Én hazaérkezésem után szájvízzel szoktam öblögetni, a kezemet tusfürdővel lemosni. A ruhából 3 óra múlva tuti csak úgy lehet megérezni, ha konkrétan az orrodat odaérinted a ruhához. Bár úgy még haverok szerint(megszagolták, és nem dohányoznak) 1-2 nap múlva is egy picit lehet érezni. A hajadat is meg kell mosni. Igaz én egyszerre nem szívok 1 szálnál többet. Múltkor amikor 2-t elszívtam az nagyon érződött, és nehezebb volt eltüntetni. Egyébként nem lehet, hogy azért érzed magadon, mert a füstszag az orrodban is kicsit benne van?
2017. dec. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!