Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 doboz cigit szivtam el...

Askingcat666 kérdése:

3 doboz cigit szivtam el életemben. Csomót érzek 2 napja a torkomban. Ez lehet gégerák, vagy csak stresszes vagyok és bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gombóc érzésed van a torkodban, az a stressztől van. Ezt könnyen le tudod tesztelni. Igyál meg egy dupla erősségű citromfű teát, és ha ettől megszűnik, akkor ideg okozza. Ha viszont mindég érzed, akkor menj orvoshoz!
2017. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
én vagy 30dobozzal szívtam el eddig. Tegnap voltam tüdőszűrőn, nem látszik semmi, gyönyörű tiszta a tüdőm. 3 éve cigizek,semmi bajom,se fizikailag se sehogy. Nyugi. (max néha reggelre bedugul az orrom egy órára. de ennyi)
2017. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gégerák is az biztos nem a 3 doboz cigitől van.
2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább stresszes vagy.
2017. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^ Tegnap óta zúg hozzá a fülem is szóval inkább torokgyulladás lehet. :D
2017. dec. 8. 06:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet gégerák de az biztos, hogy a 3 doboz cigihez köze nincs. Ne parázz.
2017. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^ Elmentem orvoshoz,mandulagyulladásom van csak szerencsére ^^
2017. dec. 10. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
De ne hogy azt hidd hogy most már szivhatod büntetlenül.
2017. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!