Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros-e a vízipipa?

Lindus1999 kérdése:

Káros-e a vízipipa?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni vízipipát,azzal a feltétellel,ha nem káros.Ezt sajnos nem tudom,de remélem minél hamarabb tudtuk választ adni.Köszi :)
2017. dec. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy káros.Minden káros,ami nem tiszta oxigén.Nyilván a szervezetednek nincs szüksége aromákra,nikotinra meg pláne nincsen.


Ja,de most olvasom,hogy vízipipát vennél..az magában nem káros,szerintem simán eláll a szekrény tetején..:)

2017. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tiszta oxigén SOKKAL károsabb, mint az amit egyébként belélegzünk (78% nitrogén, 21% oxigén, 0.9% argon).


Ezzel együtt a vizipipa kimondottan káros.

2017. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos!? Karos. Miert? Mert az izzo parazson fogyasztott novenyek nem egnek tokeletesen, ami szemnonoxidot jelent. A szenmonozid eleg agresszuvan mergezo. Miert? Mert lefoglalja a hemoglobint, aminek ugye az lenne a feladata, hogy oxigent szallitson. De nem tud oxigent szallitani, mert a szabad kapacitasat lefoglalja a szenmonoxid. 300x-os a szorzo ... azaz ... 300 oxigenmolekula kell ahhoz, hogy kozombositsen egy szenmonoxid molekulat.

Mindent osszefoglalva: mindegy, hogy dohanyzol avagy masfajta novenyt szivsz parazson, az tokre egeszsegtelen!!!

2017. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És az elektromos cigiről mit tudtok?
2017. dec. 14. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egészséges az sem. De ha nem lógsz rajta 0-24-ben semmi bajod nem lesz. Én heti 1x szoktam. Haverom vett,mert tetszett neki. Én fél év alatt nem érzek semmi elváltozást,ő sem.

Amúgy nehogy valami 10w-os szutykot vegyél. Minimum az 50-75w-os

2017. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: vicces vagy. Fél év alatt egy dohányos sem érez semmi "elváltozást". Sőt, több év alatt sem nagyon. Jó 8-10-15 év mire elkezded érezni, hogy gáz van. Jó esetben.
2017. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sajtopogi válasza:
A vízipipa károsnak káros de Egyáltalán nem annyira Mint a cigaretta!a vízipipa dohánban 0,05%nikotin van és ezt a százalékot úgy éri el adohány többször átmosák de van 0,0,5is tudtommal,de a siazó paszta egyáltalán Nem tartalmaz Nikotint! És a dohányt egyáltalán „szívod el„ meslaszt szívod ki mármint pontosabban a meslaszt felmelegiti a szén és „melasos vizes gözt szívsz” csak akkor van Füst ha megég a dohány vagy paszta stb, itt egy videó : [link] néz meg magyar nagyon jó videós ajánlom!
2018. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!