Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki miért cigizik/cigizett?

Ki miért cigizik/cigizett?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, nagyjából egy éve cigizek rendszeresen. Elöször csak élveztem azt a kellemes szédülést és bizsergést amit adott. Ez mostanra már nem igazán van meg, viszont csak a feelingje, ahogy szívom, és így az egész tök jó. Plusz magamnak tekerem, ami ad neki egy kis extrát. Néha, amikor nincsen semmi buli hétvégén, akkor végig (gond nélkül) nem szívok. Ez így volt most is, szombat reggel éreztem, hogy jól esne egy cigi, de inkább még olvastam az ágyban, és nem mentem ki. A lényeg, hogy bármiféle sóvárgás, vagy elvonási tünet nélkül telt a hétvége. Majd ma reggel a suliba menet automatikusan szívtam eggyet. Szóval, ti, hogy vagytok a cigizéssel?
2017. dec. 18. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A világ összes pénzéért sem gyújtanék rá,azért annál több eszem van,hogy felvegyem ezt az igénytelen szokást.Éppen elég mérget viszünk be enélkül is a szervezetünkbe,az értelmesebbje nem akar még egy egészségtelen szokást felvenni melléjük.
2017. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert szeretek cigizni.
2017. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem cigizek mert asztmás vagyok és befuadok tőle meg hát 14 évesen nem cigiznék.A tanárok viszont előszeretettel gyújtanak rá előttem.Az apukám még régen rászokott mert azt hitte menő aztán nem tudott leszokni róla.Miután mondták h asztmás vagyok azután sikerült neki.Anyukám is azért cigizett mert anno ő volt a suli menője de aztán leszokott mert mondtam h nem szeretném ha cigizne.
2017. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%
Szerintem ennyi idősen az iskolára kellene figyelned nem a cigarettára.
2017. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert jól esik kb ennyi, amúgy meg én úgy vagyok vele, hogy van hogy egy hétig egy szál se megy el, de volt arra is példa, hogy egy dobozzal eltüntettem egy nap.

Mondjuk igaz egyik legerősebb, ha nem a legerősebb kapható cigit szívom, szóval így bőven tartható a mennyiség.

2017. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerteme a dohány ízét, jó érzés ahogy érzem, hogy végig megy a füst. Aki cigizni kez az nem lesz menő. A cigi lesz menő azért, mert a menők nagy része cigik. Pl. A rapperek,rockerek is álltalában cigiznek. Persze van kivétel.
2017. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Beilleszkedési nehézség ehítése miatt. Akkor még jól esett , ha vki kért cigit. De már régóta zavar, ha lehúznak cigivel. Már nem adok szívesen, mert a lejmolósok nagyon hamar rá szállnak aki osztogatja.
2017. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!