Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktatok le a cigiről?

Hogyan szoktatok le a cigiről?

Figyelt kérdés
Leszokóban vagyok, igazán most tudom, milyen függőnek lenni, ti, hogyan szoktatok le? Mivel helyettesítettetek? Esetleg valami házi praktika a napok kibírásához?

2017. dec. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Elfogyott es nem vettem tobbet. Nem helyettesitettem semmivel.


Olvasd el Alan Carr 'Vegre nem dohanyzom' c. konyvet, google ad pdf linket is ra. Tanulsagos.

2017. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt még fél doboz cigim, azt mondtam most leszokok, a dobozt pedig bedobtam a folyóba. Azóta nem gyújtottam rá. Nem is helyettesítettem semmivel.
2017. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyről a kettőre, ez a legnehezebb, de szerintem ez a legjobb

Ha csökkented az adagot nem mondasz le a dohányzásról csak a mennyiségéről és általában a levitt 10 db cigi felmegy megint a régi mennyiségre


Szerintem ez egy kicsit hasonlít a diétához, ott is elkell kezdeni mozogni a cukros cola meg a futógép nem igazán lesz eredményes, max nem romlik a helyzet


Tehát a csökkentett cigi a cigimentes életmóddal nem fog passzolni szerintem

Itt mindig elveszel magadtól fokozatosan pár db-ot, de mindig jobban vágysz arra hogy mikor szívhatsz el 1et


Rágó, E-cigi,savanyúcukor, ha esetleg sétálás közben cigiztél gyakran akkor kicsit hosszabb távokhoz egy dobozosüditő iszogatása, a mozdulat vegulis megvan

2017. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%
Mindig, amikor rágyújtanál igyál meg egy kupica unicumot.
2017. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyik napról a másikra..

Egyre jobban kattantam rá, már nem volt elég egy doboz cigi egy napra. Már szégyelltem magam, hogy ilyen szinten beszippantott, úgyhogy egyszer csak elhatároztam, hogy "na most volt elég"

Nem helyettesítettem semmivel, igazából többet ettem, de nem a "mozdulat"miatt, hanem mert jobb lett az étvágyam.

2017. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!