Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri otthon keverni a...

Megéri otthon keverni a liquidet e-cigihez?

Figyelt kérdés

Leginkább arra vagyok, kiváncsi, hogy pl: 100ml hány forintból hozható ki?


Én külföldön dolgozom, és eddig mindig itthonról vittem magamnak egy rakattal, de egy ideje durván felszöktek az árak, és azóta kint olcsóbb mint itthon, igy már nem éri meg annyira, ezért vagyok kiváncsi, hogy igy kb milyen árba lenne.



2018. jan. 12. 12:59
 1/2 bamboochatheone ***** válasza:
Kb 200Ft/10ml. Ez alapján 100 ml kijön úgy 2000 Ft-ból de ugye ez csak egy íz. A kezdőköltség kicsit magasabb de utána nagyon alacsonyan tartható. Megéri.
2018. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal jobban megéri keverni. Ha változatosan akarod szívni és nem akarsz vaper's tongue-ot (olyan sokat szívod az adott lötyit nem fogod érezni az ízét), akkor érdemes legalább 2 aromát venni. Ez így elsőre nagyobb kiadás, viszont sokkal tovább tart és sokkal minőségibb, mint a dohányboltos lötty.

Nézegess az eliqua.me oldalon, nagyon jó aromák vannak ott.

2018. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!