Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lakásban dohányoznak. Mit...

Lakásban dohányoznak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A családban négyen vagyunk, ebből hárman erősen láncdohányosak, ráadásul a lakásban szívják. Elviselhetetlen már, minden cuccom átveszi a szagát enis undorodom tőle és sehogysem lehet veluk megértetni hogy engem ez zavar és legyszives menjenek ki. Mit tehetnék? Már méterekről a lakástól érezni lehet ezt az elviselhetetlen szagot..



2018. jan. 4. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Vélhtően be is beszéled kicsit magadnak. De egyébként annyira nem elviselhetetlen, és láncdohánossal nem tudsz mit kezdeni (tapasztalat). Lehet kapni valami sanytol cuccot textíliára. Ha átveszi a szagot, amit szintén kétlek, akkor az segít.
2018. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

#1: Te valószínűleg dohányzol, ezért írod ezeket.

A cigi igenis büdös és elég pofátlanok ha nem hajlandóak kint elszívni, hanem a házat büdösítik. Mindent befog, sárga lesz tőle a függöny, textilek. Minden átveszi a szagát, ruhák, kabátok, ágynemű. Nyilván ezt a dohányos nem érzi. És nem mellesleg a nem dohányzó tüdejét is ugyan úgy károsítja akarata ellenére.

Beszélj velük, magyarázd el hogy mennyire zavar. Ha nem használ, akkor minden fontos cuccokat vidd be a szobádba és legyenek ott. Mindig zárd azt ajtót, hogy ne menjen be a füst.

2018. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
2. Igazad van, az 1. meg hülye.
2018. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egy olvasat, csak akkor is túlreagálni szokták szerintem. Nálam még sose lett sárga a függöny meg a ruhák, lehet ennek van köze ahhoz, hogy van ablak. Illetve mint mondtam, a szag ellen se olyan nehéz védekezni.
2018. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Ez is egy olvasat, csak akkor is túlreagálni szokták szerintem."

Nem, és nem túlreagálás! Aki nem dohányzik azt rendkívül tudja zavarni!


"Nálam még sose lett sárga a függöny meg a ruhák, lehet ennek van köze ahhoz, hogy van ablak. Illetve mint mondtam, a szag ellen se olyan nehéz védekezni."

A szag ellen egy idő után nem tudsz mit tenni! Ha az ablakba kiülve szívod el akkor se! A dohányzó emberen simán lehet érezni! Tehet bármit, hújhatja bármivel!


Nem azért szívja bent mert láncdohányos, hanem, mert buta, bunkó!

A gyökérség ellen nincs orvosság!

2018. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Valóban nincs. De ez tévedés. Nem bunkó, hanem láncdohányos. Az egy másik állapot. Gyakran már észre se veszi ha rágyújt, nem azért mert bunkó.
2018. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

De bunkó, azért is mert láncdohányos , meg azért mert benn szivja.

BUNKÓ !!

2018. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg az bunkó aki a dohányost dohányossága miatt tartja bunkónak. Ez is a felsőbbségi komplexus egyik formája különben.
2018. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem a dohányossága miatt bunkó!

Hanem mert nincs tekintettel a másikra!

2018. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Rá ki van tekintettel?
2018. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!