Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit híztatok a dohányzás...

Mennyit híztatok a dohányzás abbahagyása után?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amennyivel többet eszel, ahelyett hogy rágyujtanál!!


Ha odafigyelsz mennyit eszel egy nap akkor semennyit!!

2010. jún. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

naigen, ne váljon a pótcselekvéssé ezentúl az evés, az fontos. de azis hogy ugye a dohányzás anyagcseregyorsító is volt, egyél több olyan dolgot ami ezt segíti pluszban.

úgyh sztem nem hízhatsz csak amiatt lényegesen,látványosan. ha sportolsz akár,akkor sztem semennyit

2010. jún. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sokat, de inkább legyen 10 fölösöm, mint tüdőrákom! Kitartás!
2010. jún. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én napi 3 dobozról szoktam le kapásból (azt mondtam, hogy nincs több és ennek már több mint 20 éve), és azóta se hiztam egyetlem kilót sem. Nem szabad enni a cigi HELYETT, meg figyelni, mert ha kimegy belöled a füstszag, akortól jobban érzed az izeket,es jobban izlik az étel, tehát oda kell figyelni a mennyiségre.

HA valaki a dohányzás abbahagyása után elhizik, akkor nem azért mert nem dohányzik, hanem mert többet eszik.

2010. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem ettem többet,és nem is mozogtam kevesebbet,mint azelőtt,mégis híztam 15 kilót! Ez nem önuralom kérdése.
2010. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 26-ot de ettem a csokit mint állat! olyan lettem mint egy viziló így hát visszaszoktam. 52 kiló voltam és 78-ra híztam. most cigizek és 53 kiló vagyok.
2010. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezért nem merem letenni. Tudom butaság,de.. Mindig küzködtem a súlyommal, egész kicsi korom óta, most lefogytam 18kg-t, rettegek, hogy visszahíznám.
2010. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan hagytam abba, sokan azt mondják, hogy úgy nem lehet, de nekem csak így sikerült. Én nem eszek helyette, hanem iszok... Nyugi, vizet! :) kb. 5 liter folyadékot kell meginnom egy nap. Nem mondom, hogy nem tudnék helyette zabálni, szándékosan töltöm vízzel magam, de nem is híztam egy dekát se.
2010. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semennyit, mert nem kezdtem el cigi helyett zabálni, mint sokan teszik. ráadásul ropit, kekszet meg hasonló hízlalókat. ha odafigyelsz, nem hízol. én sokat rágóztam, az nagy kárt nem csinál:)
2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs olyan nagy evési ingered akkor azt javaslom egyél ugyanígy ahogy eddig is.
2010. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!