Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi hobbiként?

E cigi hobbiként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erősen gondolkozom egy e cigi vásárlásán, hobbiként szívnám nikotinmentes liquid-del (a vízipipázás tetszik, olyasmi gőz elérhető egy olcsó, kezdő e cigivel? Szerintetek ez unaloműzésnek jó lehet? Cigarettázni nem szeretnék, de tetszik, ahogy kifújom a gőzt.

2018. jan. 17. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve milyen nehéz egy ilyen eszköz karbantartása?
2018. jan. 17. 18:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd csinálni akkor neked akkor egy ideig ellehetsz vele, de hosszútávon lehet megunod.
2018. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok egy kicsit, ezért ha veszek, akkor is csak egy olcsót, hogy ha esetleg nem jön be, akkor ne bukjak rajta sokat.
2018. jan. 17. 20:26
 4/9 bamboochatheone ***** válasza:
Ezt előbb nézd meg: [link]
2018. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vélemények erről az áruházról? Ha veszek, akkor innen rendelek: [link]
2018. jan. 18. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó dolog, èn is szeretem, már három kèszülèkem is van.

Amit linkeltèl úgy hallottam megbízható oldal.

2018. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megrendeltem. Nehéz karbantartani egy ilyen készüléket? Kazánt úgy tudom, 2-10 hetente cserélni kell? Az például mennyire macerás? Kell még valamit cserélni benne? Honnan tudom, hogy milyen kazán kell az enyémbe? Bocsi a sok kérdésért, ez lesz az első e-cigim. :D
2018. jan. 21. 12:46
 8/9 bamboochatheone ***** válasza:
Milyet rendeltél?
2018. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eleaf iCare 140
2018. jan. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!