Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Házban cigizéstől mennyire...

Házban cigizéstől mennyire lesznek dohányszaguak a dolgok?

Figyelt kérdés

kb fél éve cigarattázom de a családom és a gyerekek nem nagyon rajonganak a szagokért.

Néha igényem lenne munka közbe is cigarettázni.

Szerintetek ha napi 1x 2x rágyujtanék kizárólag a dolgozó szobámba mennyire zavarná a családom ?



2018. jan. 19. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim gyakran dohányoznak a házban, minden átveszi a szagát, elég kellemetlen. A hálószobájukban pedig főleg nagyon gyakran cigiznek, ami azzal is jár, hogy ha kinyitják az ajtót, azonnal elkezd terjengeni a bent maradt szag. Ezen a szellőztetés sem segít sokat. Az évek alatt beissza minden.
2018. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igazán tekintettel lehetnél azokra akik nem akarják mérgezni magukat miattad te tapló. A gyerekeid is szagolják? Te jó ég miféle apa vagy te?! Szedd már össze magad és tiszteld meg a másikat azzal, hogy kint mérgezed magad ha már öngyilkos akarsz lenni, mást ne ölj meg.
2018. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon bele tud menni mindenbe. Én mikor bagóztam se szerettem ezt a büdöst, de mióta meg nem szivom azóta elviselhetetlen ez a szag.
2018. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon dohányszagúak lesznek a dolgok. Lehet, hogy te nem érzed, mert bent vagy, de aki kívülről jön, az megérzi.

És nem csak büdösít a cigi, hanem be is fog mindent, a fehér dolgok (fal, függöny) sárgák lesznek, a többin ugye nem látod, de abban is benne lesz ez a sárga trutyi, és nem lehet kiszedni semmivel, gyakorlatilag még a bútoraid is rákkeltőek lesznek.

2018. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagynéném dohányzik a házában.mikor hazamegyünk tőle az osszes ruhánk ami rajtunk volt és a hajunk is büdös lesz.pedig mikor ott vagyunk akkor nem gyújt rá.
2018. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2018. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igenis azok lesznek. Szüleim a konyhában cigiznek, még szellőztetni se nagyon akarnak. A konyhából mindig kijön a dohányszag és az egész lakásban lehet érezni. Én mindig szellőztetek a szobámban de még így is érzem.
2018. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!