Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás utáni szédülés...

Dohányzás utáni szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
9 éve dohányzom és dohányzás után szédülni szoktam, fejem is megfájdul néha. Mellkasom szokott fájni néha bal bordaiv körül, de egy folyamatos nyomást mindig érzek. Ha nem gyújtok rá akkor szúró érzés jön elő, miest rágyújtok eltelik 30 perc és fáj a mellkasom. Orvos bordaközi ideg sérülést mondott. De szerintem annak 2 hónap fekvés után múlnia kellene. Valakinek volt már hasonló? Mitől lehet?

2018. jan. 23. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tényleg sugárzik az értelem a kérdésedből.
2018. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot tőled is. Értelem vagy te is...
2018. jan. 24. 14:10
 13/17 anonim válasza:

Az van ami nálam is. Csak az a helyzet, hogy én le szokni akarok. A lényeg az, hogy egy idő után ugyanannyi nikotin kevés a szervezetnek. Ezek elvonási tünetek. Hülyén hangzik hogy elvonási tüneteid vannak miközben te ugyanúgy dohányzol. Pedig ez így van...olvas utána:Nikotin elvonási tünetek!

Én 3 hete még egy doboz cigit hívtam.most már csak 6 szálat szívok egy nap. Nekem is szinte minden nap fáj azóta a fejem(előtte soha nem fájt a fejem, jöhetett vihar vagy bármi)

Két dolgot tehetsz! Első amit nem javaslok. Még több cigit szívsz és akár 3-6 hónapig is elmúlhatnak a tünetek. De lehet hogy hamarabb meghalsz.

Második:ha már úgyis elvonási tüneteid vannak akkor csökkentsd az adagot és szokj le! Én most várom az elektromos cigim, de lehet mire ide ér 2-3 hét már azt sem fogom használni. Ezt te döntöd el, de ebből sok jó így nem lesz!

2018. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem értem, hogy miért szólod le a válaszolókat. Igazuk van, azért szédülsz, azért fáj a mellkasod és a fejed, mert a szervezeted még nem szokta meg, hogy szénmonoxid, nikotin, füst stb kerül a szervezetedbe, enyhe nikotinmérgezés...


Amit meg a magyar orvosok csinálnak egy vicc... elmész kificamodott bokával és felír neked 3x1 amoxicillint, meg tanácsolja, hogy fáslizd a lábad, meg hidegborogatás, forró tea, gőzölés és egészséges táplálkozás...

2018. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És pont most lett nikotin mérgezésem ? 9 év alatt meg semmikor sem
2018. jan. 27. 23:13
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként megszűnt a szédülés, kiderült hogy alacsony vérnyomás miatt van.
2018. jan. 27. 23:14
 17/17 anonim válasza:
De nem szoktál le? Minek?
2018. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!