Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 28 hetes terhes vagyok,1 hete...

28 hetes terhes vagyok,1 hete sikerult teljesen leraknom a cigit addig sajnos napi 15 szal kb elment?

Figyelt kérdés
Nwgyon lelkiismeret furdalasom van ez miatt, hogy eddig nem sikerult, voltam 4d uh n eddig minden rendben. Teljesen egeszseges. Azoktol szeretnek kerdezni akiknek ugyanigy sikerult letenni, mikor megszuletett minden rendbe volt a babaval?

2018. jan. 24. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Csodálkozom, hogy az sem dominált, hogy letedd a cigit, amikor megtudtad, hogy babát vársz. Kb. ugyanennyit szívtam én is, de amint kiderült, egy szálat se. Nem vagyunk egyformák. Ha szerencséd van, akkor "csak koraszülött lesz, vagy kis súllyal születik időre". Majd idekint behozza a hátrányt, amivel indul. Reméld a legjobbakat.
2018. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan szintű elvonasi tüneteim voltak ha nem gyujtottam ra,hogy attol voltam rosszul,rengeteg bogtem mi lessz ...aztan mostanra sikerult eljutnom idaig..:(
2018. jan. 24. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

hat ami azt illeti , meg is erdemled, hogy jo nagy lelkiismeretfurdalasod legyen ( bar nem is ertem, hogy eddig hogy nem volt), amiert ilyen gyenge jellem vagy, hogy a cigi le tudott gyozni teged.... nagyon valoszinu, hogy latszolag semmi baja nem lesz a babadnak szuleteskor, esetleg " csak" kissebb sullyal szuletik, de azt nem tudhatod, mik jonnek meg ki rajta majd a kesobbiekben. ha semmi, tedd ossze a ket kezed, mert ez csak a szerencsen mulott. bosszanto, hogy aki odafigyel es mindent megtenne egy babyert, annak milyen nehezen jon ossze ill konnyen beteg gyereke lesz, mas meg aki tesz ra, az meg... ahh ( en nem vagyok erintett, de ismerek jo par not, akinek nagyon nehezen adatott meg a gyerek) .... amugy lasd, nem a levegobe beszelek, es nemdohanyoskent konnyen osztom az eszt: en is kb 15-20 szalat szivtam egy atlagos napon, mar 10 ev ota, es mindig rettegtem tole,mi lesz, ha terhes leszek es nem gyujthatok ra tobbet. viszont azt is tudtam, hogy undorito latvany egy nagy hasas kismama cigivel a szajaban, es hogy sosem leszek ilyen anyuka.

ahogy megtudtam, hogy babat varok, azonnal letettem a cigit, es ra sem gyujtottam tobbet. nem hazudok, 1.hetben a fel karomat odaadtam volna egy slukk cigiert kb, a 2. heten minden ejjel azt almodtam, hogy cigizem. nagyon nehez volt, de buszke vagyok magamra hogy nem vagyok egy akaratgyenge ember.

egyebkent belatom nem kellett volna az elejen igy leszurjalak, de talan ez elriaszt majd ha tesot akartok a babanak, hogy akkor is szivd...

2018. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos van igazsagod.Az tuti .Es latom imadsz itelkezni.Szerinted en nem kinlodtam?nekem igy sikerült,barmit is probaltam.Az vesse ram az elso kovet aki meg nem kovetett el bunt...Eyebkent a kerdestol eltertel ugye nem az esz osztasodra voltam kivancsi..Ezeket en mind tudom..
2018. jan. 24. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Tudod mit mondott Budapest legjobb szülész orvosa ? :)

Aki dohányzott intenzíven és nem tette le 100%osan a cigit, az jól tette.

Sokan le fognak ezért engem pontozni de elmondom ez nem az én véleményem annak ellenére hogy látok benne realitást, hanem a szülész orvose.:)

Ugyanis sokkal nagyobb belső stresszt okoz az elvonási tünet mintha egy terhes nő elszívna napi 1 szál cigit .

Hiába teszik le a kismamák a cigarettát , aki előtte ÉVEKIG dohányzott nem fog kiurulni a szervezetéből a nikotin akármennyire is ezt gondoljak :)

Természetesen nem egészséges !!! Sem a babának sem neked !!

De úgy gondolom hogy nem kell tartanod semmitől, főleg hogy 28 hetesben a rendellenesség már kialakult volna:)

2018. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, ki az a nagyon híres szülésorvos, de ő is napi egy szálról beszélt, nem 15-ről.

Nem pontozlak sehová. Elég szomorú ez a kérdés önmagában is.

2018. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a 15 szál rettentő sok!!!! 13eve dohányzóként nem szívok annyit.
2018. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Még annyit a kérdezőhöz: jó, hogy ide tetted fel a kérdést, nem a babás kategóriába, mert ott már szétszedtek volna.
2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kitol kene felnem?Ott?
2018. jan. 24. 23:11
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
A soha nem hibázó anyukaktol :)
2018. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!