Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak is feltűnt, hogy egyre...

Másnak is feltűnt, hogy egyre több a dohányos Magyarországon, nem tudok már sehova sem menni, hogy ne szívjak én is, a magyarok nem tudnak egészséges életet élni?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromat apám füstjében kellet letöltenem,azóta passzív dohányos vagyok.Még a munkahelyen is mindig rágyújtanak,egyiket a másik után. Ha megyek az utcán,vagy várom a buszt a buszmegállóban nem győzök fickándozni,hogy elkerüljem őket. Ha házi buliba megyek akkor ott a beltéren szívják. Most is 10 emberből a buliban csak én nem szívtam. Szédülök,rosszul vagyok tőle,a tüdőmben olyankor érzek nyomást,ha meg próbálom arrébb hessegetni akkor van aki a szemével majd meggyilkolna.


Vidéken meg mégtöbb dohányos van. Ez olyan mint az alkoholizálás a hajléktalanoknál, sokszor az embererek a szegény, nehéz napjaikat dohányzással próbálják elviselhető tenni drog formájában?



2018. jan. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem régen is ugyanennyi dohányos volt, csak nem figyeltél fel rá.
2018. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre kevesebb van.
2018. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is dohànyzom, de én is úgy làtom, hogy sokkal többen dohànyoznak, mint mondjuk 5 èvvel ezelőtt. Szerintem ez azért van, mert semmilyen prevenció nincs a dohànyzàssal kapcsolatban, az , hogy gusztustalan képeket nyomtatnak rà a cigikre, nem hìvnàm megelőzésnek, még elrettentésnek sem
2018. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek idegesek, bizonytalanok minden téren.

De leginkább a jövőben nem látnak alternativát és ezért igy akarják levezetni a feszültséget.

Ami csak pillanatnyi segitség és több a káros mellék hatása mint a jótékony esetleg nyugtató hatása.

2018. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan füstölnek, ettől független egy kis visszaesést tapasztalok.
2018. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!