Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segített valakinek az e-cigi...

Segített valakinek az e-cigi a leszokásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több embertől kérdeztem már és érdekelne, hogy aki itt próbálta azoknak célra vezető volt-e? Válaszokat köszönöm.:)

2018. jan. 26. 20:31
 1/6 Angie5 ***** válasza:
100%

Nekem segített.

Napi 2 doboz közepesen erős (általában kék) cigit szívtam.

Hála az eciginek több, mint 6 éve nem dohányzom.

Nem vagyok büdös, ahogy a lakás sem és sokkal jobb az állóképességem tiszta tüdővel.

2018. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyetlen dolog volt, ami segített. Előtte kb. mindent kipróbáltam, amit lehetett (tapasz, rágó, Champix tabletta), egyik sem vált be.

És többeket is ismerek, akik szintén átálltak e-cigire; van, aki azóta is gőzöl, mások már azt is abbahagyták.

Úgyhogy próbáld meg nyugodtan. :)

2018. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a szuper válaszokat! Még annyit kérdezhetek hogy ki milyen márkájú e-cigit használt , valamint milyen erős liquiddel? :)
2018. jan. 27. 23:33
 4/6 anonim válasza:
Én most állok le a cigiről napi egy doboz cigi után. E-cigi segítségével.. Én 3mg-os likvidet szívok mert egyből tüdőre szívók tankot használok és a 6-t már nem tudom elszívni vele. Nekem nagyon sokban segít.. Igaz nem most kezdtem el e-cigizni, de most jött el, hogy átállok.. Az e-cigi pedig: Smok Alien 85Baby egy Smok Tfv8 x-baby tankal
2018. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is segített.

16 évesen szoktam rá, napi 3-4 szállal, majd 1-2 év alatt felment napi 1 dobozra.

Először 2011-ben próbáltuk ki az e-cigit kollektíve az egész család, de akkor még nagyon vacak készülékek voltak. Aztán 2014 őszén vásároltam egyet, az már valamivel jobb volt, de hát az is csak 180 mAh-s. Később vettem 650-es egot, utána 1100 mAh-st, majd 2600 mAh-st, aztán 30W-as iSticket, majd 60W-at, meg egy Kamryt.

Liquidből kezdetnek vásároltam egy 24, egy 18, és egy 16mg-ot, Hansent meg Dekangot. Később lementem 12mg-ra, és onnantól magamnak kevertem, ill. akkoriban kezdtem el felújítható tankokat vásárolni (Subtank, GTII, Orchid v6, stb.). Szépen lassan lementem 8, 6, 4, 3, 1mg-os lötyikre, végül már egyáltalán nem használtam nikotint. Az elmúlt hónapokban pedig az e-cigit is csak nagyon ritkán veszem elő, hetente néhányszor egy keveset pöfögök vele.

2018. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hete vettem egy e-cigit, azóta nem gyújtottam rá sima cigire. Előtte átlagosan napi 1,5-2 dobozt szívtam, és ha egy napig nem gyújtottam rá már rosszul éreztem magam. Úgyhogy szerintem jó lesz ez
2018. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!