Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Használt-e már valakinek...

Vicus.... kérdése:

Használt-e már valakinek Allen Carr könyve a leszokásban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, próbáltam mindent, tapaszt, rágót, sportot, tanulást és még a barátnőm könyörgése sem segített. Később letöltöttem Carr könyvét már az elején tudtam hogy ez használni fog, meghallgattam egyszer majd 2 hétig nem cigiztem és utána elmentem sörözni a haverokkal majd rágyujtottam.. Később önerővel letettem 1 hónapra majd megint visszaszoktam egy gyenge pontomon. Szerencsére sikerült erősen elhatároznom magam, aztán hetekig minden éjjel 1 órát hallgattam a könyvet, sikerrel.


Egy 11 hónapja nem dohányzó.

2013. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nemrég kezdtem el olvasni felénél tartok,néha ugy érzem menni fog néha ugy hogy eggyáltalán nem,sokmindent probáltam énis eddig a tapasz volt ami ugy segitett két napig használtam aztán kilenc napig birtam,de utána egy bulin megbuktam,rágyujtottam aztán minden ismétlödott volt h még néhány napig birtam de aztán most a könyv alatt is dohányzom,es ugyanugy kivánom,lehet h tényleg a végén lesz az amikor letudom majd tenni :(
2013. júl. 29. 06:24
 3/7 anonim ***** válasza:

meghallgattam a hangoskönyvet, aztán 3 hó

napig nem gyújtottam rá, aztán visszaszoktam, rá 1 évvel elolvastam a könyvet és kiderült,hogy hangoskönyvben fomtos infók maradtak ki nálam pont azokról a hibákról amik visszaeséshez vezetnek... 2. próbára már több mint 1 éve nem dohányzom, sõt kimondottan zavarnak a bagósok, mert bûzlenek... am 13 év napi átlag 2 doboz barna sophianet szívtam.

2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon remélem h bármelyik formában sikerulni fog,tegnap végig olvastam a könyvet nagyon kiváncsi leszek a mai elsö napomra.
2013. júl. 30. 07:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mesélj, hogy állsz most a nemdohányzással? :)
2013. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem nemsikerült leszoknom pár napig birtam de lehet h elkéne olvasnom mégegyszer h megérthessem :(
2013. aug. 30. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, hogy állsz a leszokással? Én tegnap este fejeztem be a könyvet. Ma reggel szívtam el az utolsó cigit.

Persze azt nem írhatom, hogy egész jól működik, mert még csak pár órája, viszont egyáltalán nem vagyok feszült, és bár gondolok rá, de nem hiányzik.

2013. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!