Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem szoktam rá igazán a...

Nem szoktam rá igazán a cigire, vagy miért nicns megvonási tünet?

Figyelt kérdés
Olyan dolog van velem, hogy 5év dohányzás után letettem a cigit. És most már 3hónapja dohányzás nélkül élek, viszont számomra nem jött elő semmiféle megvonási tünet. Ez most akkor hogy van? Lehet, hogy később fog elő jönni, vagy nem szoktma rá a cigire igazán? Napi 13+ szál elment naponta. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

2018. jan. 29. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nem szoktál rà. Mindanyian mások vagyunk. Mindenkire másképp hatnak a dolgok.
2018. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokkal többet és tovább szívtam.

Csak leakartam tenni és nekem se volt elvonási tünet.

Akarni kell.

2018. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Agyban dől el...nincs olyan hogy elvobási tünet...10 év dohányzás után (sokszor le akartam szokni de nem sikerült) terhes lettem és egyből letettem semmi tünetem nem volt...az elvonási tünetek tuti pszichés mert igazából le se akarják tenni...
2018. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!