Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le arról a...

Hogyan szokjak le arról a napi 1-2 szál cigiről is?

Figyelt kérdés

Sose dohányoztam sokat. Napi 5-6 szál kb.

A párom sokkal többet szivott, de neki egyik napról a másikra sikerült letenni. Nekem még nem teljesen, napi 1-2 még mindig kell. Azt a keveset már hogyan hagyjam el teljesen?


2018. febr. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívd. Tudom, hogy bunkón hangzik, de ez titok. Döntsd el, hogy nem szívsz el egyet se, dobd ki ami otthon van, ne menj olyan helyre, ahol cigiznek, és kész
2018. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

itthon vagyok jelenleg szabin, úgy hogy ez inkább unalomból van :S

pedig szeretném nagyon, de az az 1 még mindig "kell".

2018. febr. 1. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy megvagy nélküle.
2018. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez csak amolyan pótcselekvés azért, mert unatkozol, tereld a gondolataidat, kösd le magad és próbálj nem rá gondolni.

Hidd el, tényleg csak akaraterő kérdése.:)

2018. febr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Champixel! Biztos siker.
2018. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, azt kihagynám :D

Nem csak az ára, hanem a mellékhatások is elég durvák!

Egyébként tegnap este szívtam el az utolsót! :)

2018. febr. 5. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

gratula! egyébként érdekes, h mindneki máshogy működik. én ha itthon vagyok szabin, sose jut eszembe a cigi, annyi mindent tudok csinálni, sztem 20 éve még sose unatkoztam. ellenben munkahelyen, ha olyan a feladat amit francnak van kedve csinálni, meg amúgyis képtelenség egy zárt térben hangzavarban lenni 9-10 órát, és akkor még a stresszről meg az őrült főnökről nem beszéltem, hát ott egyből eszembe jut a cigi.


a visszaszokást úgy tudod megelőzni hogy elkezdesz sportolni rendszeresen. hamar rájössz h a cigi nagyon sokat ront a teljesítményen így inkább megállod majd.

2018. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!