Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez igy mennyire egészségtelen?

Ez igy mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés
15éves korom óta cigizek átlag napi egy szál arany marlborot szoktam elszivni. De nem szeretném abbahagyni mert ezt az egy szálat akkora élvezettel szivom és jol esik. Amugy kibirnám nélküle nyáron volt ugy hogy 2hétig nem cigiztem. Hogy nézhet most ki a tüdöm? 17f

2018. febr. 8. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem most érdekes ez igazán.

Hanem amikor már egyenesbe jössz anyagilag, lesz szép házad, kocsid és családod, és már csak az a kérdés majd, hogy hová menjetek el nyaralni...

Na akkor üt majd be a krach, és szól az orvos, hogy kezdjél el visszaszámolni...

2018. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy szál is egészségtelen. Szerintem szokj le róla, amíg még megteheted, mert utána nagyon nehéz lesz. Mostanra már rengetegen vannak, akik le szeretnének szokni, de már nem tudnak, és nagyon bánják, hogy rászoktak a cigarettára.
2018. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2es jol irja ha meg vagy nélküle akkor hagyd a p...ba amugy hogy a kérdésre váloszoljak nyilván még nem ugy mint egy kátrányos szivacs de ez egyén függő is
2018. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feketén.

És radioaktívan.

2018. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszútávon eléggé.
2018. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!