Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Absztinensek, miért nem isztok?

Absztinensek, miért nem isztok?

Figyelt kérdés
Miért nem isztok és miért nem dohányoztok? Hány évesek vagytok? Mióta vagytok absztinensek? Miért döntöttetek így?

2018. jan. 17. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem iszok, mert utálom az alkoholos italok ízét.
2018. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom és nem dohányzom, régen mindegyiket csináltam rendesen:D A dohányzás szimplán hülyeség, drága, büdös, egészségtelen. Azért nem iszom, mert nem bírok semmilyen italt, majdnem minden ivásnak róka volt a vége, meg utána még 2 napig haldokoltam. Próbáltam rendszeresen kis mennyiséget inni, azért az egészséges, de egyszerűen annyira utálom az alkohol ízét, hogy inkább nem erőltetem. 2017 július közepén voltam utoljára részeg, majd egyszer megint kerítek rá alkalmat, évente egyszer belefér:D 19/F
2018. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

18 évig dohányoztam. Azért szoktam le, mert utáltam a függőséget, és sajnáltam rá a pénzt.

Fiatal koromban gyakran ittam bulikban, baráti társaságban. Most kicsi gyerekeim vannak, már nem járok szórakozni és ha megyünk valahova, többnyire én szoktam lenni a sofőr, így nagyon-nagyon ritkán iszom és akkor is csak 1 pohár valamit, már teljesen elszoktam tőle és nem is hiányzik. Lehet, hogy ez nem igazi absztinencia, de közel vagyok hozzá.

2018. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 eve nem fogyasztok alkoholt, egyaltalan. Miert? Mert nem ismertem a merteket es mindig cikire ittam magam. Nem is hianyzik kicsit sem.
2018. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majdnem 18 vagyok, lány. Nem szeretem az alkoholos italok ízék, a ciginek már a szagától is kivagyok. Mindkettőre sajnálnám a pénzt is, meg az egészségemet.

Különböző piákból kóstoltam már egy-egy kortyot, ha olyan alkalaom

2018. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na elküldtem véletlenül... Szóval, ha olyan az alkalom bizonyos sörökből még meg is iszom egy kicsit. A cigit soha nem próbáltam, nem is tervezem.
2018. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és azért nem iszom, mert nem szeretem az alkohol ízét. Többfélét kipróbáltam, de pár kortynál többet egyikből sem tudtam leerőltetni, ezért inkább feladtam. Dohány még sosem volt a kezemben és nem is érzek késztetést a kipróbálására.
2018. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Undi a pia íze.

Plusz nm értem azt aki iszik.

2019. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!