Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanában szinte csak e-cigit...

Mostanában szinte csak e-cigit szívok, nullás liquid-del. Most azonban nagyon pangok. Lètezik ilyen, vagy csak bekèpzelem?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 2 ève kezdtem dohányozni, mielőtt elkezdtem e-cigizni naponta maximum 5 szálat, mióta e-cigizek, csak akkor dohányzom, ha iszom.

Legutóbb 2 hete gyújtottam rá utoljára. Nikotinmentes löttyöt szívok, azonban ennek ellenère megtudnèk halni egy rendes cigièrt vagy pár slukk elektromos cigarettából származó gőzèrt.

Jelenleg nem vagyok olyan helyzetben, hogy bármelyiket is kivitelezzem.

Lètezik ilyen? Vagy csak bekèpzelem? Mással is van/volt hasonló?


2018. márc. 8. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak a szertartás hiányzik.
2018. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én e cigizek, de elszívtam buliba pár szál sima cigit is, utána hetekben éreztem néha sovárgást cigi után, hogy behorpadjon a tüdőm. Szerintem a cigi elszívása miatt kívánod és még a pót e cigi sincs most ott. De ez nem fizikai elvonás ez pszichés, főleg, hogy a 0ás nikotinnal is elvagy. Kitartás :)
2018. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy 3 hétig hiányzik a cigi és nem az első napok a rosszak...szóval lehet...légy erős már csak 1 hetet kell kobirnod...utánna már nem fog hiányozni a nikotin
2018. márc. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!