Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már nem olyan füvezni mint régen?

Már nem olyan füvezni mint régen?

Figyelt kérdés
Sztetek az miert van, h tavaly nyáron csomoszor beteptem es mindig jo volt. Aztan volt 3 honap kihagyasom itt a teli idoszakban. Ujra elkezdtem tolni, de most mar elofordul, h ugy befeszul a mellkasom, mint a sz@@. Vagy h enni is alig tudok, mert ugy elgyengul az allkapcsom. Tudni kell rolam, h rendszeres verado voltam es gondolom ettol a vasam eleg alacsony lett. 4es erteket mutatott januarban. De azota szedek neo ferro folgammat es egy ideig tok jo is volt vele a fuvezes, de az utobbi egy hetben megibt szedulok neha nap kozben, vagy ha elszivok egy fuveset, akkor van h berosszulok, de nem mindig. Help.

2018. márc. 26. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát az attól lehet hogy nem szabad abba hagyni a füvezést.

El szokik a szervezeted tőle.

Mindig toljad, ne törődj a rosszul léttel, meg a vérszegénységgel.

Egy kis szédülés nehogy megijesszen már, hát te attól sokkal erősebb vagy.

Én szivesen segitenék de nem tudom hogy hol lehet ezeket kapni.

2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit nem tudsz? Beszerzek en neked mindent, ha megfizetsz.
2018. márc. 26. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező.

Nem vetted észre hogy feltették a bohóc sipkát a fejedre?

2018. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vágtam h ironikusan írja, azért írtam én is úgy már ha leesett vkinek. de egy ilyen bohócnak h írjam másképp? mint a többi hülye ezen az oldalon? küldjem el a q anyjába? elmegy az magától is oda.
2018. márc. 26. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha még kezdő vagy és nem tudod irányítani az érzést csak "sodródsz" akkor a legjobb, ha csak akkor szívsz mikor minden jó:

Nem vagy épp depressziós, ettél, ittál eleget aznap, lehetőleg társasággal csináld. Ha csak úgy magadba eltolsz egy cigit, van rá esély, hogy a kelleténél jobban fog forogni a világ.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő. Bár utólag azthiszem tudom a választ. És valószínűleg az idegrendszerem már tönkre ment és ezért vannak rosszul léteim tőle. Nyugtató mellett nem szokott bajom lenni. De ez csak egy felvetés... mert még 8 hónap után sem tudom mi a bajom.
2018. aug. 15. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:

A nyugtató is közre játszhat, vagy lehet lappangó skizofréniát idéz elő nálad a fű.

Ha rám hallgatsz elhagyod a nyugibogyókat, semmi értelme nincs a használatának és nagyon hamar nagyon erős függőséget okoz.

2018. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

skizofrénia? elolvastam a tüneteit, de rám egyik sem igaz. Mint ha pánik betegséget váltott volna ki belőlem a fű. Úgy értem, ha most elszívnék egyet biztos, h berosszulnék. Pedig 4 éven keresztül csináltam elég nagy intenzitással és volt h 1 grammot is simán elszívtam egyedül. Most ha beleszívnék 0,05be már úgy szédülnék, h azt se tudom, hol vagyok.

Sőt most a frontin szedése mellett egyszer megittam egy citromos sört. Jelzem EGYET és olyan rosszul voltam, h 2 óráig feküdnöm kellett kb. az ágyban :c Elfog ez valaha is múlni? Fű nélkül kibírnám éppen, de azért az elég zavaró, h egy sört sem ihatok meg a saját barátaimmal.

2018. aug. 23. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom,hogy régebben fuveztem nem volt tul gyakori de mukor igen akkor elég jól éreztem magam a társasagom figyelt ram , nehogy sok legyen tekintettel voltak ram,hogy kezdő vagyok. aztán egyik szép napon másik tarsasaggal voltam akik le se szrtak es olyan para flashet kaptam meg rosszul letet,hogy hihetetlen. azt hittem meg fogok halni és a belem is kihanytam bar ők valtig allitjak az teljesen premium minőség volt csak sok volt. na azóta nem is merek fuvezni pedig neha olyan jo volt egy kis nyugi meg flasheles.. 2 eve volt de csak a felelem hogy megint rám jön meg a szivdobogas érzés, panik, legszomj.. ezt tette sajnos velem ez az egy eset
2018. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!