Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemrég leszokott ex-dohányosok...

Nemrég leszokott ex-dohányosok, hogy bírjátok, és mennyi ideje nem cigiztek?

Figyelt kérdés
Hogy szoktatok le?
2018. márc. 26. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én alapból nem sokat cigiztem.(heti 2doboz)

Jól bírom eddig. 2hónapja tettem le.


Leszokásnál azt javaslom, fokozatosan szokj le. Tehát minden nap egyre kevesebbet szívj el.

2018. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is leszoktam január elején napi egy dobozról. :)
2018. márc. 26. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Én jól birom. Mint már nagyon sokan és sokszor leirták, csak akarat kell hozzá. Ha ez nincs meg akkor megette a fene.

Nagyon erős dohányos voltam , két dobozzal elszivtam naponta. Le akartam szokni és semmi nehézség nem volt nekem.

Csak hát az olyannak hiába mondja az ember aki csak a külsőségeknek akarja meg mutatni hogy ő is leszokik. Ez nem megy, mint az sem hogy , na most majd Január 1.-én hagyjuk abba. És ketten hárman akarnak össze fogni hogy leszokjanak.

Ha az ember eldönti határozottan, akkor nem kell róla beszélgetni, fogadkozni, meg pótolni valamivel.

De aki csak beszélget róla és a környezetének akarja bebizonyitani hogy ő már pedig mindent megtesz azért hogy leszokjon.

Ezekből nem szokott lenni semmi sem.

Még egyszer leirom, AKARAT kell hozzá.

2018. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Leszokni soha nem lehet, abbahagyni lehet. Amint látod hogy valaki rágyújtott már neked is kéne. Szóval ezt felejtsük el..
2018. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én terhesen szoktam le ( vagyis: alap,h terhesen nem cigiztem,de utána se hiányzott/zik. Undorodom a szagától is. 😄
2018. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Erős dohányos társaságban lógok mindennap, tehát nem helytálló, hogy nekem is kell. Egyszerűen nem érzek késztetést akkor sem, csodálkozom is. Aztán lehet, hogy ez később jön. Eddig 2,5 hónap telt el.
2018. márc. 26. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:
11 èvig szivtam, azt mikor meghalt rakban a szomszedom, letettem, ennek hat éve. Pàr hónapja megint ràkaptam, mert olyan szállón laktam munkavégett, ahol mindenki cigizett.
2018. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4. Az hülyeség , ilyet csak az mond akinek nagyon gyenge az akarata.

A hányinger is rám jön , nem hogy még megkivánjam, vagy rágyújtsak.

2018. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jelentem, január 8-a óta egy szál cigit szívtam el, azt is kíváncsiságból. Egész délután rosszul voltam. :D Ti hogy vagytok? #nocigi #nobűz #híztamötkilótmajdfogytamhatothehehe
2018. jún. 20. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan dohányos aki 30+ évig cigizett napi 1 dobozzal, még ha le is rakja örökké kìvánni fogja, én 6 éve raktam le a cigit de még most is van igaz ritkán a sovárgás érzés a cigi után, a nikotin okozza a legnagyobb függőséget..kell hozzá hatalmas akaraterő ez tény! 100 emberből 99 visszaesik , nagyon nehéz abbahagyni! Rossz szokás! Káros is büdös is drága is.
2018. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!