Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigibe tekerés vagy előre...

Ecigibe tekerés vagy előre gyártott porlasztó a jobb nekem?

Figyelt kérdés
Melyik jobb szerintetek és miért? Eddig joytech ego aiom volt de akarok egy nagyon jo dl-t. Sajnos elég szűkösek a kereteim úgyhogy nem nagyon akarok 1500fts porlasztokat halomszaamra rendelni... Szóval első kérdés, hogy ha teketem akkor kb mennyibe fpg kerülni? Íze, füstje melyiknek jobb? (Eddig egy vaporesso revenger kit en gomdolkodtam de ha úgy döntök, hogy tekerek akkor vaporesso revenger+griffin 25
2018. ápr. 6. 10:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én is azt nézegettem. Hány vatton szívod? Single vagy dualban tekerted be?
2018. ápr. 8. 08:58
 12/17 anonim ***** válasza:
80watt, dual.
2018. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehet 80 watton tolni vele😊 akkor szerintem egy istict tc 100w lesz+ geekvape blitzen
2018. ápr. 8. 18:49
 14/17 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok!

Nem akarok nagyon kötöszködni, de egy 100w-os modot akarsz 80w-on hajtani? Szerintem az hamar tönkre fog menni úgy, ha mégsem, akkor is nagyon rövid akkuidőd lesz 2 akksival. Szvsz egy három akkus mod jobb ötlet lenne, de nyílván a te döntésed.

2018. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2 akkus moddal lehet 220w ot hajtani... Tudom nem szokta senki, hülyeség meg minden de akkor egy két akkus mod lazán kibír 80 wattot szerintem (ha tévedek mondjátok meg). Szerintem az eleaf nem azért csinálta 100w ra mert csak annyit bírtak kihúzni belőle hanem mert a felett már tényleg 3 akku kell... Nem beszélve arról, hogy amikor mások elkedztek 2 akkus 150ws modokat gyártani akkor kiadtak egy szoftverfrissitést amivel 120 wattig lehet tolni. (Még mindig fenttartom, hogy ez az én gondolatmenetem és ki lehet okosítani)
2018. ápr. 8. 19:22
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 3000mhas 25-30 amperes akkuval jó lesz az... Ha nem akkor most mondjátok amíg nem vettem meg😂😂😂
2018. ápr. 8. 19:24
 17/17 anonim ***** válasza:

LG HG2 vagy Samsung 25r cellákat vegyél, azok bent vannak a top 3-ba.


Egyébként az, hogy feltudsz tolni egy modot 220-ig, az nem azt jelenti, hogy valóban annyit ad le. Ez csak marketing, számháború. Kinek nagyobb. :) Normál esetben 2 akku 150watt környékén van.


A 100-as tc szerintem megállja a helyét, mert hiába csak 100-ig enged el, az akkuk idejét ez nem befolyásolhatja. Legalábbis szerintem, ebbe már nem látok bele.

2018. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!