Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A 0,6 mg nikotinos cigi erős...

A 0,6 mg nikotinos cigi erős vagy nem?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyenge cigi.
2007. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy kinek mi erős, az csak a megszokáson múlik. Ha a káros hatása miatt kérdezed, egyformán káros mindegyik. Már csak az, hogy szennyezett (nem is kicsit...) levegőt lélegzel be, már önmagában tönkretesz.

A mg meg világos, halvány, izé, 1 mg os soha ne téesszen meg. HA még nem szoktál rá, ne is tedd. Én 15 év dohányzás után szoktam le, kb 8 hónapja, és az ezredik próbálkozásom volt.


Igen. Erős.

De légy te az erősebb!!!:-)

2007. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát könnyű mondani és bölcsen írogatni!Kíváncsi vok te is betartod-e!A pia szerinted jobb?Ennyi öröm se legyen az életbe ami úgyis rövid?Én inkább dohányzok minthogy alkoholizáljak!Sokan kapnak rákot és nem gyújtottak rá életükben!Nem lehet rá fogni!Csak 1 jó duma!
2008. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Minden cigi erős, hozzád képest, ha le tud gyűrni. Ne szokj rá, ha nem is okoz rákot, mint ahogy tanult kollégánk fent állítja, nagyon büdös és közönséges látvány. Ha smárolnak veled, olyan, mintha hamutartót nyalogatna az illető.

Egy dohányos nő

2008. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én nem azt mondtam,hogy tanult kolléga vagyok,csak azt,hogy nem minden esetben okoz rákot!Nyilván káros és ezt mindenki tudja!
2008. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Addiktológusok szerint a cigiről nehezebb leszokni, mint a heroinról! És egy idő után már egyáltalán nem találod élvezetesnek.

10 évig dohányoztam, mostegy ideje (2 éve) nem gyújtottam rá.

2008. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

közepes

az kék pall mall nem? én is olyat szívok..

2008. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!