Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigivel kapcsolatban melyike...

E-cigivel kapcsolatban melyiket javasolnátok, amelyik úgymond "biztonságos"?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok még az e-cigi témában, mondhatni egyáltalán nem volt dolgom vele. Most tettem le a cigit és úgy gondoltam, hogy a hirtelen jövő hiányt pótolnám nikotinmentes e-cigivel - ha nem is rendszereséggel, ez majd menet közben úgy is kiderül, hogy sikerül-e vagy sem. Csak annyi rosszat hallottam ezekről (és ugyanakkor jót is), hogy felrobban meg miegymás. Az ilyenről - talán rossz pl. - az autó jut eszembe, hogy ott is vannak olyan típusok, amelyeknek vannak típushibáik, amiket tudja az ember, hogy ennél és ennél ez rendszeresen előjön vagy állandó bibi. Nos, én ezzel kapcsolatban keresem most itt a választ, csak az e-cigi terén. Most ahogy nézegettem az oldalakat, látom, hogy valahol garancia is van már ezekre, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit minőség és biztonság terén. Nos, emiatt szeretném a véleményeteket és a tanácsotokat kikérni, akik már azért jobban kiismerték ezeket, hogy honnan érdemes rendelni, venni az ilyen e-cigiket, ahonnét nem az életveszélyes minőséget kapom, hanem azért megbízhatóbbat - már amennyire ez lehetséges ezeknél. Tudtok nekem ilyen boltokat mondani vagy márkát, ami eddig a tapasztalatok szerint többnyire "fizikailag" megbízhatóak?


Nagyon köszönöm a segítségeteket.


2018. ápr. 9. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az e-cigik olyan biztonságosak, mint egy telefon akkuja. Esély arra, hogy felrobbanjon elhanyagolható. Vannak a mech mod-ok, ezek szoktak általában robbanni, mert túl kevés ellenállást használnak és emiatt következik be a bumm-bumm. A mech mod amúgy is a haladóknak van és ez afféle trükközésre van.

Itthon nem érdemes venni e-cigit, inkább érdemesebb Kínából rendelni, mert ugyanazt kapod a töredékéért. Csak egy példát hozok fel: a lakhelyemhez közeli dohányboltban egy Pico szett 27 ezer forint volt, ugyanez 34 dollár Kínában és ugyanaz.

Gearbest és Fasttech esetleg Cigabuy ezeken az oldalakon tudsz nézegetni kedvedre. Amelyikhez oda van írva, hogy original vagy authentic az 100%, hogy eredeti, ezt a kis lekaparós szériaszám is bizonyítja.

2018. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen bármelyikkel előfordulhat, bármikor, nyilván ezt nem lehet megjósolni.

A hasznos ötletet nagyon köszönöm, mindenképp körülnézek.

Köszönöm ! :)

2018. ápr. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!