Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokat fogok hízni, ha leszokom...

Sokat fogok hízni, ha leszokom a cigiről?

Figyelt kérdés
Négy napja nem dohányzom,és állandóan éhes vagyok.Próbálom visszafogni magam,de nem mindig sikerül.Volt dohányosokat kérdeznék,hogyan orvosolták ezt a problémát.Válaszokat előre is köszönöm.
2010. jún. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rágót nem ajánlom, mert folyton éhes leszel!

Gyümölcs rágcsálás nyersen vagy aszalva.

2010. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz hízni, ha nem eszel a cigaretta helyett. Aszalt gyümölcsöt nem ajánlok, mert kalória értékük /100 gr/ 500 fölött van. A nyers gyümölcsöt annál jobban.
2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sokat nem fogsz hízni, max 2-3 kilót, azt is csak egy hónapig, aztán vissza fogyod.


Vegyél egy zsák diót, aztán törjed kalapáccsal, amikor hiányzik a cigi. Én ezt csináltam :)

No meg szotyiztam is, meg rágóztam is helyette.


Vagy vegyél egy nagy fejeskáposztát, vagy salátát, répát és azt egyed nyersen, mint a nyulak.


Meg igyál sok vizet napi 3-4 litert, és az gyorsabban kimossa belőled a nikotint, így hamarabb elmúlik az a feszültség ami most még van benned :)


Aztán ami megmaradt pénzed a cigiből, azon meg menj el ruhát venni, hogy legyen valami sikerélményed is :)


Ha eddig bírtad, ne add fel, király vagy. Túl vagy a nehezén. Viszont úgy két kell ahhoz, hogy ne jusson eszedbe állandóan. Kitartás!

2010. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17:55-ös!Nagyon profi vagy!Köszi.
2010. jún. 12. 18:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már több,mint egy éve nem cigizek. :)))Három kilót híztam,de ez hol lemegy,hol visszajön.Az allergiás időszakot sokkal könnyebben vészelem át.Nagyon nehéz volt leszokni,de megérte. :)))
2011. szept. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!