Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy ismerősöm, kb.10 éve...

Van egy ismerősöm, kb.10 éve dohányzik, többműszakban dolgozik. Azt mondja, hogy csak munkahelyén szív, amikor nem dolgozik 5-6 napot nem is sóvárog. Van ilyen ismerősötök? Ez hogy alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Én azt hittem a dohányosok állandóan sóvárognak.
2018. ápr. 22. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jelen. rajtam sem fogott a nikotin, tarsasagi bagos voltam. feleve egyaltalan nem cigizek, hulyeseg es sok penz.
2018. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Van több olyan ismerősöm is,aki csak kizárólag melóban dohányzik.

Állítólag a legtöbbjüknél még a család sem tudja,hogy cigiznek(ami egy kicsit hihetetlen számomra,mert a dohányzó bűzlik,mint a pöcegödör),de ezek szerint létezik ilyen.

2018. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy valaki kevésbé függő.
2018. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak szociális cigis voltam. A szervezetem és a személyiségem is olyan, hogy nem vagyok hajlamos a dependenciára.
2018. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam rá soha, pedig sokat szívtam, ecigizek is.

Meg lehet azt úgy csinálni, hogy otthon ne érezzék.

2018. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik munkatársam ilyen. Ő otthon azért nem dohányzik mert a felesége akkor ordibál vele. Arra meg lusta hogy lemenjen a lépcsőház elé, így inkább nem gyújt otthon rá.
2018. ápr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor szoktam ha épp haverokkal elmegyünk sörözni például, ez általában havi 2-3 alkalom. Olyankor elfogy 3-4 szál és ennyi, egy doboz bőven ki szokott tartani egy hónapot.


Ez sem olyan, hogy nem tudnám megállni, csak szimplán jól esik olyankor és úgy vagyok vele, hogy ennyi még belefér.

2018. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!