Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok! Szerintetek menő a...

Lányok! Szerintetek menő a dohányzás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért akarsz cigizni, hogy menő legyél, akkor kifejezetten GÁZ!!! (szánalom)
2010. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
perszeee -.-"
2010. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
NEHOGY MÁR AZÉR CIGIZZ MERT AZTHISZED H MENő!!!!!!!! Büdös lesz tőle a szád + még le akarod amortizálni a tüdőd??? Vannak akik azthiszik ,h menő ,de azok szánalmasak... Én a 2 legjobb barátnőmmel vagyunk a suli legmenőbbei. Mindenki szeret és mindig néz. És NEM cigizünk mert büdös!!!
2010. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Nem!!!!! nemcsak hogy büdös de besárgítja a fogakat is, nem beszélve a tüdörákról!
2010. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
kedves kislányok. ajánlanám hogy néhány év múlva, amikor már ti is elkezdtek egy picit élni, térjetek vissza erre az oldalra. amikor már nem a disney channel meg a virtuális állatneveldék jelentik a világot. a dohányzás nem menő, mégis nincs az az ember aki 16-19 éves korában úgy bulizik hogy nincs a kezében egy cigaretta. ez így van és kész. ti, akik azt mondjátok, hogy a dohányzás undorító, sosem csinálnátok, ecetera, őszintén mennyit éltek ? mennyit jártok bulizni ? mit láttatok a világból a strandon meg az állatkerten kívül ? nem akarlak kioktatni titeket arról, hogy a dohányzás márpedig jó, mert nyilván nagyon káros, de mielőtt ítélkeznétek, nézzetek magatokba, hogy őszintén ti kipróbálnátok-e. köszöntem. 16/L
2011. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
15:02 Szerintem 16 éves létedre elég dedósan gondolkoznak. Képzeld 19 vagyok, kipróbáltam már kb. 12-13 évesen a cigit, de hát ki nem, azóta többször is kipróbáltam és mindannyiszor rájöttme, h tök felesleges szokás, mert semmi élvezet sincs benne és még gáz is. És képzeld, sűrűn járok bulizni, élem az életem, de ezt a cigi nélkül is tudom csinálni
2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%
Fúú de nem menőő!Egyenesen taszító!!Büdös lehellet meg mindeeen,fúj!!
2011. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
en imadom ha egy pasi dohanyzik(A)
2012. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sok a dohányos sajnos miért nem látják be, hogy ez rossz gáz, ciki. Sokkal idegesebb lesz az ember tőle egy idő után na meg korai halálról nem is beszélve.


Szerintem nem szép látvány főleg, pl: ha egy nő nem látszik ki a füstből.

2012. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!