Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf ikonn 220w+GV blitzen...

Eleaf ikonn 220w+GV blitzen RTA szerintetek mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Ego aio után. Mennyi ideig nem akarok majd jobbat? Hány wattot lehet kihúzni szerintetek a Blitzenből? Véleményeket/ más ájánlatokat szeretnék kérni ;)
2018. ápr. 22. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jó választás lenne. Mondjuk nekem nem tetszik az ikonn desing-ja, de sokan dicsérik és még többen a blitzen-t. Blitzen-t már szívtam, fogtam kezemben és volt nálam egy hétig kölcsönbe, tehát erről jobb véleményt tudok mondani, mint az ikonn-ról (erről csak hallás alapján tudok nyilatkozni). Hihetetlen jó ízt ad, tetszik a bővíthető mérete és könnyű a tekerés.

Kicsit merész egy porlasztós vape után RTA-ba belevágni, de youtube-on millió videó van a tekerésről és vattázásról, azt nem garantálom, hogy először jó lesz a tekerésed, de pár elrontott után kitapasztalod, csak ne ijedj meg az elején! Ez a szett elég sokáig elég lesz neked én úgy gondolom. A wattos kérdésre pedig nem tudok válaszolni, mert ez a huzal fajtájától és attól, hogy hány tekerést csináltál, illetve a vatta fajtájától. Ezt magadnak kell kitapasztalni, elindulsz kis w-ról, majd 5-10-essél tolod felfelé és ahol neked tökéletes ott megállsz.

2018. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos és értelmes választ (manapság ritka az ilyesmi...). Ha nem porlasztós tanról váltanék RTA ra akkor miről? Dripperről?
2018. ápr. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!