Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan szoktatok le a cigiről?

Ti hogyan szoktatok le a cigiről?

Figyelt kérdés

Én 12 éve cigizek kisebb nagyobb kihagyással.8-15 szál / nap. Régebben többször simán minden gond nélkül leraktam 6-8 hónapra is . Elmúlt egy évben már semmi élvezetet nem okoz, kellemetlen lett a használata szószerint . Ezért elhatároztam hogy vége.3x futottam neki de mind3x az volt a vége hogy napokig nem tudtam aludni már nagyon kivoltam, pár szálat elszivtam délután és ment az alvás ismét. Semmi hiányérzetem nincs nem hianyzik nem kivánom nem kaparom a falat semmi.

Allen Carr könyvét olvastam egyszerű a sztori , nekem se lenne bonyolult ha tudnék aludni.. Ez az egy bökkenő van. Altató? Félek tőle már volt vele problémám a múltban.Háziorvos írhat fel valamit ? Citromfű teát megpróbálom este hátha... Bármilyen tippnek örülnék. 26/f



2018. ápr. 23. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak simán letettem egyik napról a másikra.

Már egy ideje érett a gondolat, aztán eldöntöttem, hogy ha elfogy, amim van, nem veszek többet. Így volt pár napom szokni a gondolatot.

Az első 1-2 hét nagyon rossz volt. Állandóan rágóztam, hogy kezdjek valamit a számmal. De tartotta bennem a lelket a cél: gyermeket szeretnék, és jobb előbb letenni a cigit, mint terhesen.

Fél évvel később volt egy vetélésem, az után vettem egy dobozzal, mert a padlón voltam, de nem is esett már jól.

2018. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos irhat fel gyógyszereket.
2018. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Máshogy nem lehet leszokni, csak ha lerakod és ennyi.

Persze, írhat fel valamit a doki neked, ha úgy érzed, de ahhoz is hozzá lehet szokni.

2018. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy leszoktam, de 3 hónapja nem gyújtottam rá.


25 éve (15 éves koromtól) heti egy dobozt szívtam átlagban, de néha heteket, 1-2 hónapot kihagytam. Bő tíz éve nem gyújtok rá munkahelyen, társasági eseményeken.


Most az vette el tőle teljesen a kedvemet, hogy februárban betegen 1 hétig úgy kátrányízt éreztem felköhöve a köpetet, hogy elötte már 1 hónapja nem gyújtottam rá.

2018. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy hogy drága meg ráadásul köhögősebb lettem mint régen, manapság ritkán gyújtok rá amikor sörözök, az alkohol nálam kiváltja néha a nikotinéhséget.

Egyébként a nikotintapaszokat tudom ajánlani, jókat hallottam róla.

2018. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál Atarax25 mg - ot írt fel pár napig szedjem ezt este 1 szemet. Xanax rivotril frontinnal már meggyűlt a bajom régebben egy ideje semmit nem szedek . És ez is egy nyugtató féle ahogy olvasom. Hát kiváncsi leszek rá ...
2018. ápr. 23. 16:23
 7/9 anonim válasza:
Én Alan Carr könyvével szoktam le 10 év után. Bármelyik könyvét elolvashatod, szerintem ugyanaz van bennük.
2018. ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó neked ...én azért nem tudom letenni mert baromi fáradt leszek és mindig elalszok...1 hétig nem gyújtottam rá de egy éjszakai műszakomban úgy elaludtam mint a húzat...azóta megint cigizek :( ....utálom már én is de nem aludhatok el meló helyen :( ...
2018. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én meg pont nem tudok aludni nélküle . Hidd el ez sem jobb. Bár én nappali műszakban tolom. Próbálom lecsökkentgetni napi 4-5-6 szálra aztán majd egyszer megprobalom megint :)
2018. ápr. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!