Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi mennyire káros...

A füves cigi mennyire káros (mert tény h "nagyon káros" meg ha rászokx tönkretesz, + az emberiség ellensége. )?

Figyelt kérdés

De ha elszívsz havonta 1 szálat és odafigyelsz akkor is tönkreteszed magad?

olyan is írjon aki rendszeresen kipróbálja? Kösz


2010. jún. 13. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Kipróbálni egyszer lehet, ha rendszeresen csinálod, az már nem kipróbálás.

Amúgy elég káros, roncsolja a tüdődet, pusztítja az agysejteket (=hosszú távon meghülyülsz tőle, akkor is, ha csak havonta 1-2-szer szívsz), rákot okozhat, mint a sima nikotinos cigi.

Hidd el, mindenki úgy kezdi, hogy csak havonta 1 szálat szív, meg hogy odafigyel, meg ő ugyan nem szokik rá, ezt a dumát már ismerem. Miért gondolod, hogy te olyan különleges vagy, hogy nem fogsz rászokni, ha egyszer több millió ember példája igazolja, hogy függőséget okoz?

2010. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat.

Amugy én még nem próbáltam bár mondták h kéne szívni meg egyszer ki lehet próbálni, de nem tervezem még azt se. Sokáig akarok élni. :D

2010. jún. 13. 14:33
 4/14 anonim válasza:
75%
Kevésbé káros, mint a rendes cigi, és ritka használatnál nem okoz függőséget.
2010. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Károsnak káros, de az alkohol sokkal ártalmasabb!
2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

ez érdekes miből gondolod kevésbé károsabb mint a sima cigi !!!

el mondom neked hogy 3 szor anyi kátrány tartalmazz 1 gramm fű mint 1 gramm dohány !!!!!!!!!!

jah rá szokni nem lehet mert nincs konkrét pszichés el vonási tünet !!!esetleg ami jelentkezhet az az étvágytalanság,kis fejfájás aztán enyi !!!

a minden nap 1 szálrol meg annyit hogy kb ugyan ugy roncsolod a tüdődet mint ha a rendes dohányzó ember napi 1 doboz cigivel a rengeteg kátrány miatt !!!

2010. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó eémehet a pi

*csába:D

én már vagy 1 éve füvezek,de csakis hétvégenként csinálom,és egyáltalán nemszoktam rá,meg nem is veszek észre változást magamon,se mások.Attól hogy havont elszívsz 1 jó cigit,semmi bajod nem lesz:D

2010. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha elszívsz havonta egy szálat, semmi sem történik. ha hétvégente betépsz a haverokkal pl négyen eltoltok 3-4 cigit, az sem gáz. ha naponta csinálod, na az szerintem baj. szvsz olyan mint az alkohol, csak míg az alkohol az tudatszűkítő, a fű tudattágító. ja és nem vagy tőle másnapos. nem teszed tönkre magad tőle. és 1 szál nem olyan káros, mint egy doboz.
2010. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsóval teljes mértékben egyetértek.

(utolsó előtti vagyok.)

2010. jún. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem aki nem igazán ért hozzá az ne is igazán magyarázzon !!! egy pilikét olvassatok már utána hogy mi a külőnbség fű és a sima dohány kőzőtt !!ha heti szinten nyomod max egy két szálat ez tény és való kűlőnősebb bajod nem lesz!!de napi szinten el tolni egy frankó normális füves decket az higyétek el van olyan káros mint ha egy normál ember el szivna egy sima doboz cigit !!már csak az oltári magas kátrány tartalma miatt !!

amugy elmondom nektek hogy régen gyógyászati célra is sokan alkalmazták !!!de akkor nem tüdőn át be lélegezve !!!

2010. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!