Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyhogy vizipipáznak az...

Hogyhogy vizipipáznak az emberek mikor az az egyik legdrágább dolog?

Figyelt kérdés

Nemrég akartam venni vizipipát, mondom a napi 10 cigi helyett inkább kétszer leülök pipázgatni, de utánaszámoltam: Rendes pipához kell 10-12 ezer, mert ugye rosszat nem akarok venni, tegyük fel hogy minden kijön úgy.


Viszont a dohány a dohiboltban 2400 50 gramm, feketén 1600. Egy tömés szerencsés esetben 10 gramm, így elmegy a zacskó egy ötöde.


Miért nem beszélnek erről többet az emberek? Szerintem ez nagyon drága, persze aki pipázik nem mindennap szokott, de én nagyot csalódtam hogy egy csomag dohány ilyen gyorsan elfogy.


2018. máj. 3. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Isten ments h meg ez is felkeruljon a panaszlistara! :) valoban draga, nem sporolsz, ha cigit akarsz vele helyettesiteni.
2018. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem költök se cigire, se vizipipára és meg is spórolok sok pénzt.
2018. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél elektromos cigit, azt tudod magaddal hordani és hosszútávon olcsóbb is mint a cigi.
2018. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno én is próbáltam vízipipával kiváltani a dohányzást. Persze, hogy drága, de minden dohánytermék drága. Spórolni úgy lehet, ha töltöd a cigit, vagy leszoksz. :)

De tapasztalatból mondom, hogy ha napi több szál cigit szívsz, a pipa nem fogja kiváltani. Ez nem olyan, hogy na, van öt percem, rágyújtok gyorsan egy cigire. Ott meggyújtod, az akár másfél órán keresztül is ég, és addig ott kell ülnöd és pöfékelni. Ez inkább társaságba való, ahol ültök és beszélgettek.

Amúgy már leszoktam. :)

2018. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cigaretta is drága, mégis szivják.
2018. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!