Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha ritkán cigizek, havonta...

Ha ritkán cigizek, havonta 7-8 szál, de egyzserre, az nagyon káros?

Figyelt kérdés
Ja,és nem vagyok rászokva!
2010. jún. 14. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
az is káros. miért kell egyszerre 7-8 szál??
2010. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek cigizel, ha parázol tőle?
2010. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát teljesen mindegy hogy egyszerre vagy nem, ugyan annyi szar kerül a szervezetedbe. Bár jobb, ha ilyen alkalmi dohányos vagy, mint ha rendszeresen szívnád (mint apám, akinek egy napig elég egy doboz). Bár akkor is az a legjobb, hogy ha egyáltalán nem szívod! Még nem késő letenni, mert elvileg nem vagy rászokva. Tanulj apám példájából, kérlek! Ha nagyon rászoksz, az azért komoly kiadást jelent hónaponta, és tönkre is teszi a szervezetedet. Ja meg büdös, nyivános helyen csak kijelölt helyen dohányozhatsz, ami néha elég idegesítő, és a legtöbb csajnak elég szar egy dohányossal smárolni. 50 éves korodra bele is halhatsz!!! Én is rászoktam, sajnos, és úgy sikerült leszokni, hogy rászoktam az energiaitalokra :D
2010. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy a cigarettában milyen anyagok vannak? Kb. 6000 káros és rákkeltő anyagot tartalmaz, mint pl. a benzin-származék, szén-monoxid, arzén, ólom, aceton (amivel a körömlakkod mosod le!) és vagy kétszázféle cianid! Egyetlen egy szál cigaretta is kifejezetten káros a szervezetedre nézve! /Biológus/
2010. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jah, a dohányzás tüdőrákot okoz, a cukortól lerohad a fogad, az élet halált okoz.
2010. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17:02 az energiaitalok pedig a veséidet veszik igénybe, és nem is kicsit ha már ugye "rászokásról" van szó.
2010. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre?! :O ha egyszerre elszívsz 8 szál cigit megmakkansz :D
2010. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!