Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz hogy a cigitől fogyunk?

Igaz hogy a cigitől fogyunk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A dohányzás csökkenti az éhségérzetet. Ennyiben igaz.
2018. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg hosszú idő után.

Mert már enni valóra nem nagyon marad pénzed.

2018. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem, közvetlenül legalábbis nem. Azoknál használ akik a feszültségüket hajlamosak zabálással enyhíteni, tehát a kajafüggőséget cigifüggőségre cserélik. Nem ajánlanám. Jobb helyette a rágózás vagy az edzés.
2018. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottam, h vki a cigitől fogyott volna le, de olyat már igen, h vki abbahagyta és utána felszaladt néhány kiló.
2018. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A cigitól nem igazán. De a ráktól annál inkább..
2018. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Raini Dash válasza:
100%
Van egy anyagcsere gyorsító hatása is és amikor leszokik valaki róla lelassul az anyagcseréje és más is írta már többet eszik mert kell egy pótcselekvés ez helyett a kettőtől együtt hízik az ember.
2018. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem hiszem.

Olvastam olyat,hogy volt aki letette a cigit, felszaladt neki 20kiló, utána emiatt visszaszokott, viszont alig 1-2 kilót fogyott vissza utána.Rengeteg ilyen eset van.

2018. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha evés helyett cigizel akkor igen.
2018. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Én leszoktam, és nem ettem helyette, mert pont a pénz miatt kellett letenni, és 5 év alatt felszedtem 50 kilót!

A nikotinnak anyagcsere gyorsító hatása van.

2018. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Mivel durván 400 különbözö vegyszerrel kezelik a cigit, így már elég grizes bármit is mondani. Nekem van vékony és 130 kilós dohányos kollégám is, így egyértelmű választ nem tudnák rá adni, de a stressz oldása és a ebből esetenként jelentkező falást mint fent is írták oldja.


Van egyébként egy érdekes hatása a ciginek amiről nem beszélnek, márpedig, hogy javítja a mélylégzését az embernek, ezért sok esetben észre se venni a teljesitmény csökkenést.

2018. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!