Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek cigizés helyett? 17/L

Mit tegyek cigizés helyett? 17/L

Figyelt kérdés
1éve cigizek(stressz,költözés,szakítás), minden közre játszott a rászokásra, habár tudom ez nem mentség. Mikor suli van 8-10szál naponta elmegy, ha otthon vagyok 2-3szál mivel nem tudják,hogy cigizek. Jön a nyár és egyre kevesebbet tudok majd cigizni, és amugy se szeretném, ha megtudnák a szüleim mert megölnének. Hogy szokjak le róla teljesen ? Mit kéne helyette "tennem"? Az egyik baj, hogy ha nyáron le is szoknék, vissza mennék suliba é újra kezdődne elölről a "rutin" cigizés. Mit kéne tennem ?(bocs ha értelmetlen az egész szöveg,már este van)

2018. jún. 9. 22:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Hat helyett szerintem ne tegyel semmit mert azzal lehet jogy masra szoknal ra es az sem jo. Minden heten egyre kevesebbet szivj el szep lassan mar a vegen egyet fogsz majd hetente es vegul semmit. A nyar pont jo erre hiszen a pihenes es a stressz nelkuli elet is segit a leszokasban. Illetve kaphatoak olyan tapaszok meg olyan ragofelek nem tudom pontosan mik amiket ha jol tudom gyogyszertarba is lehet venni. Azok is segitenek.
2018. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne akarj cigizni, és akkor egy perc alatt le vagy szokva róla. Tudod, az a baj, hogy te csak a következményeit nem akarod (jaj megtudják, egészségi gondok, ráncosodó bőr, cigiszagú ruhák...), de cigizni azt valójában akarsz. Na itt van a probléma.
2018. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár videót a tudőrákról és a szájrákról és olvasd el webbetegen mit írnak a tüdőrákról

A csökkentős módszer nem igazán hatásos egyről a kettőre kell lerakni és attól a pillanattól többet nem

És nem úgy hogy ezt még elszívom és többet nem

Legyen akaratod

2018. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Tanulj meg mélytorkozni.
2018. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2018. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. :)
2018. jún. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!