Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem cigizek és a füst miatt...

Nem cigizek és a füst miatt folyamatosan köhögök már 3-4 hónapja mitt lehet tenni hogy megszünjön?

Figyelt kérdés
Nem dohányoztam soha ezért érzékeny a torkom rá de most vettem észre hogy a cigi füst miatt van ez. télen azt hittem hogy megvagyok fázva de miután el se múlt mert már nyár van és minden reggel felkellek és rámjön a köhögés amitöl hányingerem lesz. Eddig ez reggelente volt de most már napközben is köhögök. Mi lenne a legmegfelelöbb gyógyszer rá, vegyek sima köhögés ellen gyógyszert? vagy mi?

2018. jún. 24. 15:33
 1/3 anonim válasza:
Hát köhögés csillapító esetleg menj a természetbe sétálni , mozogni ugyanis segít csökkenteni a hörgők aktív mozgását a tokodban . Ez egy idegesítő érzés a füst nem hatol be a testedbe csak ilyen érzékenységet észlel mert nem bírja . Én sem szeretem a dohányzokat én is megfulladok tőlük de allergiás is vagyok szóval más is van de a cigizőket se szeretem. 19F . Remélem tudtam segiteni.
2018. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy a futás is jó. Mindenesetre veszek valamit köhögés ellen. Mert télen nem vettem és lehet az volt a baj hogy azt vártam hogy madj elmúlik magától, és ilyenkor érzékenyebb volt a torkom és a cigimiatt fent maradt ez az álapot.
2018. jún. 24. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy valamire.
2018. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!