Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fuvezes utan megtobbet?

Fuvezes utan megtobbet?

Figyelt kérdés

Amikor be vagy allva ,jot erzel , ti nem erzitek azt ,hogy most megtobb kell ,hogy meg jobb legyen?

Nem probaltam tobbet szivni miutan bealltam ,de ha szivsz akkor milyen? Jobb lesz?



2018. jún. 27. 13:34
 1/7 anonim válasza:
Minél többet szívsz annál több kell. Hozzászokik a szervezeted, és már ugyan azzal a mennyiséggel nem éred el azt a hatást.
2018. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de abban a pillanatban amikor be vagy allva , erzed , hogy meg tobb kell csak h jobb legyen
2018. jún. 27. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
És így leszel függő. Lassan már nem lesz elég a fű és váltassz másra. Rossz dolgok ezek egyészséges ember számára.
2018. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kerdem ,hogy van aki meg szivott ra beallas utan is? Hogy erosebb hatasa legyen?
2018. jún. 27. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm végül okádott, egy másik meg elaludt. Ennyi történik.
2018. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugy latom senki sem tudott eddig ertelmes valaszt adni, hat ejott az en idom.

A rizsat elmondom en is, hogy ne csinald, mert karos, es valo igaz hogy a fu nyitott kapu arra hogy mast is elkezdj. Nem eri meg hidd el.

De ugyis fogod ha szeretned, itt mondhat barki barmit.. Haha ;)

szoval akkor a valasz a kerdesedre: tobbet akarsz, aztan mikor megteszed, rajossz hogy hulye voltal. Tapasztalat. Haha.

Nem segit semmit egyebkent, csak rosszabb lesz nem jobb, nem dob meg egyaltalan. Szoval nem ajanlom.

De persze egyaltalan nem ajanlom, egy idoutan rajon az ember hogy egy semmit nem ero dolog, ami folyamatosan csak lehoz az eletrol. amire csak kib*sszuk a sok penzt. Haha.

2018. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okes koszi!. Parszor probaltam meg regebben es akkor ereztem ,h egy szivassal tobb kellene a megjobbhoz.
2018. jún. 28. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!