Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért gáz ha valaki szivarkát...

Miért gáz ha valaki szivarkát szív?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Egeszsegtelen, budos lesz a szaja is meg a ruhaja is meg a keze is tole az embernek. Masok utaljak belelegezni a fustjet.


Igy elsore ezek jutottak eszembe.

2018. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Minden ilyen füst belélegzése káros.

Maga az, hogy a szádba veszed, a nyálkahártyán szívódik fel rögtön minden káros anyag ami benne van.

2018. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még van időd letenni.
2018. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Oszinten megmondva azert mert a mai vilagban a fiatalok miatt terjed egy olyan belyeg,hogy ha szivarkazol akkor az gaz.. ugyan is a szivarka olcsobb(ez arra kovetkeztet,hogy nincs penzed jobbra,szval csoro vagy),budosebb es gagyibb... de ettol fuggetlenul ez nonszensz. Ha neked bejon,akkor szivjad :D
2018. jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Miért lenne olcsóbb? Amiket én szívok, azok mind sokkal drágábbak és akik ismernek nem néznek le, inkább tetszik nekik, viszont ők ezt nem tudják megfizetni.

Viszont pl. veheted a kész cigit vagy töltheted, de akkor aki tölti az csóró? Vagy inkább csak próbál csökkenteni költségeket, ha már egyszer van egy ilyen hülye szokása.

2018. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak gáz és azok szerint gáz akik ilyen kis divat majmok, nem is igazi dohányosok, csak menőzésből elszippant valami drágát, egy dobozzal 19 szál 1 hónapig szívja, minden hétvégén a buliban egy szálat :D


Sztem teljesen laza, vagány, menő a szivarka. Találkoztam egy csávóval, alapból egy holt nyugodt ember, még jól is állt neki, a halál nyugalmával mikor elővett a táskájából egy marha nagy doboz vaníliás szivarkát, kivett belőle egy szálat és elpipantotta.

2018. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a cigi is: büdös és egészségtelen. Nemhogy csókolózni nem szeretnék egy ilyen emberrel, de a közelében lenni se. Lehet, hogy te magadon nem érzed, de beleivódik a szag a bőrödbe, ruhádba, holmijaidba.
2018. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magam szivarozom.
2018. júl. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert pronyó. Vagy cigizz vagy szívarozz inkább
2018. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szerintem itt a probléma az, hogy a minőségi dohányzásról az embereknek nem túl sok a fogalmuk... A szivarkák közt és a száraz szivarok közt is lehet kiváló minőségi darabokhoz jutni, ízesített illatosabb és natúr féléket is. Az ezen felül álló szivarokat már humidorban kell tartani ahhoz, hogy az igazi zamatai előjöjjenek, mert szüksége van egy bizonyos páratartalomra. Jómagam, pipázgatok és szivarkákat is fogyasztok néha, de pl szagom sosincs tőle, mert napi 1 alkalommal gyújtok rá csak és csak akkor ha nyugodt csendes körülöttem minden.

Engem is szóltak már meg, hogy szivarkázok, gusztustalan, pedig a 10 szál árán minimum két doboz drága cigit lehetne venni és messze nem olyan szaga marad, mint a papírba göngyölt, jóval rosszabb minőségű társainak. Én már nem veszem fel az ilyen bunkó megjegyzéseket felém, mert csak hozzá nem értő emberek jegyzik meg, ráadásul értelmes ember nem a másikat molesztálja, hogy nem menő...

A cigarettagyárak szivarkáit én nem szívom (az ritka gyenge alapanyagból készül), de ha valakinek az is ízlik, akkor is bunkó dolog beleszólni, ízlésről nem vitázunk.

2018. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!