Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azėrt, hogy cigizek romolhat...

Azėrt, hogy cigizek romolhat a szemem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok és -6os a szemem, de ugy érzem új lencse kell már megint. Szerintetek lehet a cigihez köze? Napi kb 10 szálat elszívok.

2018. júl. 4. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2018. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a cigizés hatással van az erekre, így a szemre is.
2018. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, tudom, h nem kėne cigiznem, de remėlem így se romlik sokat már a szemem
2018. júl. 4. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem évi fél-1 dioptriát romlott mig cigiztem. mióta nem cigizem, nem romlik.
2018. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy reménykedsz, szép kevés a boldogsághoz. A szemed nem érdekli, mit remélsz. Ha cigizel, (ahogy már írták) az kihat az erekre és a szemedre is. A napi 10 szál még egy egészségesnek számító embernél is túl sok, nemhogy egy tizenévesnél, akinek ráadásul a szeme is nagyon rossz.
2018. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szemüveggel tökėletesen látok, ėn csak azt nem szeretnėm, hogy nagyon vastag lencse kelljen (Pl 10 az már nagyon durva lenne). Kb a cigi az mennyiben tesz rá erre a romlásra?
2018. júl. 5. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok. De attól még a szemem rossz és romlik is. Ahogy a tiéd is. A cigi csak gyorsítja ezt a folyamatot.
2018. júl. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!