Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondhatnám el?

Hogy mondhatnám el?

Figyelt kérdés

Kiskoru vagyok,16éves. Dohányzom,de a családom nem tudja. Anyukan es a testverem is dohanyosok,es a testverem mai napig nem mondta el a tobbieknek,csak mi tudjuk anyaval. Multkor meggyanusitott hogy cigizek,mert egy gyujto volt a taskamban. Azt mondta csalodna bennem ha kiderulne.Na most azota eltelt ey ev,ey tenyleg cigizek hebe-hoba

Kb egy fel doboz menne ram el ehy hetre,mert nem wnnyira szivom. Szerintetek hogy kene finoman kozolnom? Van az hogy 1negativ mondtatot,5 semlegesiti.. hogy tudnam ezt osszerakni hogy ne legyenek mergesek? Lany vagyok



2018. júl. 15. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el mert valtozhat.. en is cigiztem kb 1 dobozt 1 het alatt 16 evesen.. de ez a suli stb veget.. most mar nem cigizem es nem is mondtam tagadj tagadj tagadj 😃
2018. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En mar regota dohanyzom,nemhiszem hogy valtozni fog:/...
2018. júl. 15. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan letették már.
2018. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jó érzést okoz benned, akkor ne tedd le, az a fél doboz egyáltalán nem sok hetente.


Ha megbízol a tesódban, akkor beszélj vele, először szerintem csak annyit, hogy kipróbáltad, és tetszett.


Ha ezt túl negatívan fogadja, akkor inkább hagyd, ne beszélj vele erről :) Az a szerencséd, hogy ők is cigiznek, és így szinte nem is érzik rajtad az illatát.


17/L

2018. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tesomban sajnos nem tudok megbizni..

de igen,ezzel mazlim van,meg se erzik

Ha megmosom a fogam es parfumozok,akkor semmi gyanu nincs

Csak hat nemtudom,lehet az en szuleimmel van baj,de a velem egykoruak szulei leszarjak,de az enyemek nyilvan nem fogjak szo nelkul hagyni

Varjak egy evet meg szerintetek?

2018. júl. 15. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Tesód hány éves? Idősebb nálad?

2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyud dohányzik, biztosan meg fogja érteni. Mondd el neki, hogy leszoksz, ha ő is. Hidd el azt fogja mondani hogy inkább cigizz te is, és sokkal jobban fogja díjazni hogy őszinte voltál.
2018. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom,ez nagyon jo otlet!
2018. júl. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!