Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlanátok?

Milyen e-cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Anyának akarok venni egyet hogy ne a rendes cigit szívja, de nem nagyon értek hozzá, ezért jöttem ide. Mit ajánlanátok egy kezdő e-cigisnek? Valami ne drága legyen, mert lehet hogy nem fog bejönni neki.
2018. júl. 27. 08:32
 1/4 anonim válasza:
100%

Legelőszőr vagy egy kicsit vegyel neki ami olyan 6000 Ft dohány boltba lehet venni és liquid ed is onnan tudsz bele venni. Ha beszmész a dogánybolta akkor kérdezz az eladotol ő többet tud segíteni.

Azért vegyél előszőr olcsóbbat mert nem mindenki szokik ra vagy vált át az én anyám is cigizik es negpóbált átszokni ra de neki nem ment. Ha van még kérdésed íhatsz

2018. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2018. júl. 27. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukád tud a terveidről? :D

Mondjuk, lehet, hogy váratlan ajándékként is örülne neki. De azért jó lenne kipuhatolni előzetesen, hogy mennyire vevő rá. Beszélgetés közben tereld errefelé a témát, mondd el, hogy milyen jókat hallottál róla, hogy nagyságrendekkel kevésbé káros, mint a rendes cigi stb.


Én pár éve próbáltam először, elég jó motivációval, egyik napról a másikra álltam át teljesen az elektromosra. Nekem nagyon bejött, próbálgattam a különböző ízeket, az akkor létező legegyszerűbb készülékeim voltak. Három hónapig tartott, akkor sajnos egy stresszes időszakban vettem egy doboz normál cigit, aztán másnap egy másodikat, aztán két hét múlva "feladtam".

Azóta többször próbáltam már "vegyesen" - itthon rendes, melóhelyen elektromos, ez azért nem az igazi, mert nap közben mindig azon járt az eszem, hogy mikor gyújthatok rá végre "rendesen". Meg ugye az e-ciginél más a felszívódás, lassabb, és később is ürül ki a nikotin, így a napi utolsó e-cigi után jó ideig nem lenne szabad rágyújtani rendesre.


Szóval szerintem beszélgessetek, agitáld egy kicsit, mert nagyobb valószínűséggel lesz sikeres a tranzakció, ha ő is akarja.

2018. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így terveztem. Aztán majd szülinapjára veszem hogyha úgy gondolja.
2018. júl. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!