Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha egy slukkot szívok el,...

Kpopfreeak kérdése:

Ha egy slukkot szívok el, akkor rászokhatok a cigire?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a témában. Lehetőleg normális válaszokat adjatok. Szeretném kipróbálni, de nem szeretnék rászokni.

16/L


2018. aug. 7. 12:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én kb 22éves koromig nem szívtam. Aztán egyszer kipróbáltam a szivart, bejött. Azt alkalmanként elszívtam. Majd haverom rászokott a pipázásra. Azt is szívtam néha. Aztán egyszer részegen egymás után három cigit elszívtam. Nem volt rossz, de annyira jó se. Majd rá egy hónapra kb egy teljes hétig minden nap 4-5szálat mert olyan helyen voltam olyan társasággal. De ezt is csak esténként sörözés mellett. Aztán azóta (ez volt 3éve) volt olyan időszak, hogy fél évig semmi, volt olyan hogy egy hétig nyaraláskor napi fél doboz, de csak szintén az esti sörözgetésnél. Életemben egyszer szívtam józanon akkor kb két slukkot bírtam. Mostanában elvétve max havi egyszer sörözésnél 2-3szál, de ha nem szívok nem hiányzik. Szóval én pl nem szoktam rá. Tudom, ez sem egészséges. Egyébként alkesz sem vagyok, ez a sörözés dolog nekem a társasághoz kapcsolódik és míg egyetemista voltam nyilván gyakrabban volt. Pl a mindennapokban ha nincs akivel megigyam hónapokig elvan a sör a hűtőben.
2018. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Heti 2x szívok egyet, nem is a leggyengébbet, mégse szoktam rá.
2018. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!