Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, nektek volt már...

Dohányosok, nektek volt már ilyen, hogy így letapadt a slejm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy dohányos, inkább csak hétvégente, vagy alkalmakkor, nyaraláskor dohányoztam, de mostanában kezdett előjönni, hogy a torkomnál le van tapadva a slejm, és nem tudom se lenyelni, se kiköpni, mintha oda lenne ragadva. Nincs torokfájás, nincs köhögés, nincs nátha se, és mégis állandóan ott van a nyák, maximum csak amikor iszok vagy eszek valamit, akkor tűnik el egy pár percre.

Voltam orvosnál, megnézte, azt mondta sok a savam, és savcsökkentőt írt fel, szedem, de nem akar elmúlni. Már másfél hete ez van, és egyre jobban idegesít. Mióta előjött, azóta egyébként nem gyújtottam rá. (és valószínűleg nem is fogok.)

Nektek volt már ilyen a cigitől? Ha igen mi segített, milyen gyógymód használt? (a cigi mellőzésén kívül persze.)



2018. aug. 8. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami allergia. Lehet ételtől is.
2018. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Lehet, de ezt a dohányzás hozta ki nálam az biztos, mert nem szoktam napi rendszerességgel dohányozni, és amikor elszívtam pár slukkot utána kezdődött.
2018. aug. 8. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezetednek nem esik jól a füst.
2018. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért dohányzol?
2018. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A savtól van.

A cigi max felerősíti.

Ha a cigitől lenne, azt ki tudnád köpni.

Tapasztalat.... Sajnos

2018. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!