Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit tudtok ajánlani?

Milyen e-cigit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és mostanában szeretnék venni egy e-cigit. Én egy Joyetech Ego Aio márkájút néztem ki, és érdekelne hogy akinek ilyene van az meg van-e vele elégedve, valamint tapasztalatokat, mennyi időnként kell porlasztót cserélni. Esetleg egy megbízható oldalt is örömmel fogadnék ahonnan lehetne rendelni, mert úgy hallottam hogy nemzeti dohányboltból nem éri meg megvenni. Előre re is köszi ha tudtok segíteni :)

2018. aug. 12. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A páromnak is ez volt, több darab is; abszolút meg volt elégedve vele. Egyet e-cigis boltban vett még régebben, aztán kettőt mutyiboltban, szerintem nem volt különbség köztük.

Ami nekem furcsa volt: két-három hét múlva már kellett porit cserélnie - nekem régebben két Joytech-em volt, még a régi szériából, a teljes márkanévre nem emlékszem, de azokban elég volt havonta - másfél havonta cserélni a porit.

2018. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és azt tudja valaki hogy be lehet-e menni a dohányboltba e-cigiért valamint liquidért/aromáért? Vagy csak aki elmúlt 18? (Most szeptemberben töltöm a 17-et, csak hogy addig bemehetek-e vagy kérjek meg valakit)
2018. aug. 14. 02:10
 3/5 anonim ***** válasza:
18 alatt egyáltalán nem lehet bemenni semmiért, még üdítőt vagy levegőt venni se... Elvileg legalábbis; gyakorlatilag meg van, ahol nem kérik a személyit. Szóval ha gondolod, próbáld meg, max. elküldenek. Ha viszont biztosra akarsz menni, akkor kérj meg valakit; vagy mehettek együtt is, nézelődtök, feltűnésmentesen megmutatod neki, hogy melyiket szeretnéd, ő megveszi, kifizeti, aztán kint meg lerendezitek az anyagiakat. ;)
2018. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Én már régóta használok elektromos cigit és nekem az a tapasztalatom, hogy érdemes olyat vásárolni amit könnyű karbantartani, újratölteni stb... A porlasztó csere az attól függ, hogy mennyit van használva illetve mennyire van rá vigyázva. Gondolok itt arra, hogy pl. ha kicseréled a porlasztót, akkor nem szabad egyből szívni (feltéve ha nem csepegtettél folyadékot a porlasztóba előtte).

Személy szerint nekem a joyetech márka a kedvencem, és majdnem minden termékét szívesen ajánlom.

A rendeléssel kapcsolatban pedig jól mondod, dohányboltban nem éri megvenni. Nagyon sokan külföldről rendelik, viszont ott nincs garancia és nagyon sok idő mire megjön. De szerencsére létre jött egy új webshop ahol végre külföldi árak vannak (ami magyar webshopoknál elég ritka), és még garancia is van rá.

[link]

2018. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ecig.hu/termek/joyetech-evic-primo-se-procore-se/
2018. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!