Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ismerőseim cigiznek, én...

Az ismerőseim cigiznek, én nem, de szívom a füstöt... ettől én is függő leszek?

Figyelt kérdés
2007. jan. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel feltétlenül függő, de én figyelnék erre, nehogy azt vedd észre késöbb hogy már nem elég a füst, kell a cigi is! A másik meg hogy nem csak azok betegedhetnek meg akik szívják hanem azok is akik csak a füstöt lélegzik be!
2007. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A passzív dohányzás ártalmasságát már nagyon régen kimutatták. A baj nem csak az, hogy te beteg leszel, hanem a születendő gyermeked is hátrányokkal indul az életben.

Én úgy gondolom, hogy bizonyos fajta függőség kialakulhat, főleg ha jól érzed közben/köztük magad.

2007. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos én is ilyen társaságban vagyok benne, 4 ember van körülöttem és mindegyik cigizik, én meg nem, de én megkapom mind 1 négyük füstjét, eléggé rossz érzés, mer nekem kaparja a torkom, és sajnos az a baj, hogy már 2 hete ahogy látom őket én is arra gondolok hogy szeretném már én is szivni, ne csak a füstöt, de tudok magamon uralkodni, nem szeretnék semmi bajt ezzel magamnak, teszem: a szüleimmel (15 éves vagyok), vagy az egészségemmel, nekem még ez nagyon fontos hogy egészséges legyek, mer azért fiatal vagyok.

Nem leszel függő......de tudni kell magadon uralkodni. De velem az is a baj, hogy régebben nem birtam elviselni a füstöt, mostmár meg se kottyan, semmi köhögés, csak ahogy lélegzem be a füstöt és ahogy a számon bemegy ugy a torkomat végig"marja" vagy nem tudom, de nem jó érzés :S

2008. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mitől leszel függő, csak rajtad áll és tőled függ.
2012. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klaki válasza:
100%
Nem leszel függő, legfeljebb büdös leszel. Persze lesz olyan hogy talán kipróbálnád...
2014. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!