Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb mentolos...

Melyik a legjobb mentolos szivarka?

Figyelt kérdés
Melyik az a mentolos szivarka , pattintos , de a nem pattintosat is el fogadom, bár pattintosnak jobban örűlnék?! Ami kb olyan izű és úgy hűsít. Mint egy fekete hals cukorka?! Persze egy kicsit más mert ez szivarka az meg cukorka, illetve így mellékesen melyik az a gyümölcsös szivarka gondolom ennek tulnyomo resze pattintos? jöhet olcsobban is egy ajánlat meg dragabban is! Persze max 1000 forintért vagy az alatt inkább ha a drágábbról beszélunk?!

2018. okt. 4. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze mentolosból van Marlboro, 410 a 10 szál. Persze létezik még erdei gyümölcsös Pall Mall, 370/10 szál. Persze olyat veszel, amilyet akarsz, én ezeket ismerem.
2018. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ezek olyanok mint egy hals cukor?! Mert a sotetzold mentolos pallmall cigi es a mentolos marbi nem eppen lett a legjobban el talalva! De ezek vegulis szivarkak!
2018. okt. 4. 09:36
 3/4 A kérdező kommentje:
?!
2018. okt. 4. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze a mentolos Marbi szivarka nagyon szar...de persze a erdei gyümölcsös Pall Mall az még egész szívható, de persze én alapból nem szeretem a szivarkákat.
2019. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!