Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2,5 hónapja szoktam le a...

2,5 hónapja szoktam le a dohányzásról.1 hete nagyon felidegesít minden. A gyomrom is fáj és gyomorsavam is van ami eddig soha nem volt semmitől. Mit lehetne csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma elmentem kerékpározni 1,5 órát, de semmi változás. Eddig nem volt ilyen. Ez meddig fog tartani? Valaki járt így? Vagy csak én vagyok ilyen?

2018. okt. 6. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennek semmi köze a dogányzáshoz vagy a leszokáshoz, valami más áll mögötte.
2018. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*dohányzáshoz
2018. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ezzel jár.Én 6éve leszoktam pedig 2doboz szofi elment Naponta.Kb fél évig volt nagyon rossz de kibirtam és nagyon Megérte azt a közérzetem össze se lehet hasonlítani a régi állapottal.Ami a savad illeti egyél pattogatott kukoricát,mert egy darabig állandóan éhes leszel én sok almát ettem.Küzdj megéri.
2018. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rágógumizzál, meg szedjél Nervenpflegét, meg igyál idegnyugtató teákat!

És ne hajszold magad se testileg, se idegileg!

2018. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig van köze a dohányzáshoz. A dohányzás egyetlen jó hatása van. A gyomorra. :). Mivel nem dohányzol megváltozott. Nem tudsz mit csinálni. Savlekotot stbt használj.
2018. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A leszokásban a 3 hónap meghatározó. Aki addig megállja, az végleg megszabadul tőle. Ezt nekem a háziorvosom mondta, amikor egyszerre kezdtünk el leszokni. Ennek 10. éve. Én megálltam, ő még mai nap is szívja. Pedig jó doktor...
2018. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most akkor van köze vagy nincs?
2018. okt. 6. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Annyi köze van, hogy idegesebb vagy, és ezért több a savad. Pár napig szedjél savcsökkentőt, vagy protonpumpa gátlót, és helyre fog jönni a gyomrod. Az idegeidre pedig igyál citromfű teát.
2018. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
MagneB6? Most az van itthon csak. Az nem jó?
2018. okt. 6. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Menny el a háziorvosodhoz.
2018. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!