Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr - Leszokni a...

Allen Carr - Leszokni a dohányzásról? Így könnyű! - Hol találom meg hangoskönyv változatban? Letölteném-megvásárolnám, mindegy csak meglegyen.

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a könyvet vettem meg, azt olvastam el. Február óta nem gyújtottam rá. :)
2018. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ezt megirtad.

Előtte is próbálkoztás már leszokással?A könyv mennyire segitett,nehéz volt?

A kolleganőim körberöhögtek hogy ezt a módszert válaszottam mondván "majd pont egy könyv miatt fogsz leszokni". Nem,magam miatt egy könyv segítségével :)

2018. aug. 22. 10:58
 3/5 anonim válasza:
Az nCore-on megtalálható.
2018. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az első 2 hét volt nagyon nehéz. Igazából azért szoktam le, mert már eléggé ráment az egészségemre, 23 éves létemre már pár lépcsőfok is megterhelt, illetve sokszor fulladtam be éjjelente, na meg a köhögés. 9 évig cigiztem, napi 1-2 dobozzal.

Szóval az első 2 hét volt húzós, kb másfél hét után nem bírtam, rágyújtottam, de 2 slukk után eldobtam, olyan elviselhetetlen volt az íze. Hogy szívhattam én ezt annyi éven át, durva. :D

De azóta 1 szál sem, végig arra gondoltam, hogy jobban leszek, bírjam ki. Minden tünet elmúlt mára. De a könyv is segített, nem tudom hogy, de leraktam, nekem csak ez számít. :)

2018. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Majdnem egy hónapja tettem le a cigit 20 év után...

A hangoskönyvet feldobom neked egy oldalra, ha még kell.

Nekem bevált, de azt azért hozzáteszem, hogy nekem már nagyon elegem volt a bagóból.

2018. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!