Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért olyan nehéz leszokni a...

Miért olyan nehéz leszokni a dohányzásról? Mik azok a nagyon erős tünetek? Elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem csak a fejem fáj. Mondjuk én voltam egy mágusnál és hipnózisban voltam. Lehet ezért nem kívánom. Sok helyen olvasom hogy nagyon rossz, de mi? A fejfájás? Azt kibírom

2018. júl. 28. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

3 hete hagytam abba. Az első 22-3 napban nem találtam a helyem, izgága voltam, később jöttem rá, hogy a mozdulatsor, a szertartás hiányzott. Aztán volt egy nap, mikor fájt a fejem, persze nem 100%, hogy a cigi elvonása miatt. Azóta azokban a helyzetekben, mikor azelőtt rágyújtottam, átvillan az agyamon a cigi gondolata, de azonnal el is illan.

Úgyhogy én se szenvedek annyira, mint amennyire rémisztgettek vele.

2018. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
*első 2-3 napban
2018. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha már van egy ilyen kérdés, hadd kérdezzem már meg: nektek megnyílik a leteszemacigit.hu?

Nekem nem, a vírusirtóm nem engedi, és ha leokézom, hogy visszatérjek a biztonságba, akkor még vagy 30x villan fel a vírusveszély ablak. Miért lehet ez?

2018. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem igen. Van egy telefomszám. Ha felhívod vissza hívnak. Segítenek. Nem tudom telefonon mit tudnak segíteni, de engem vissza hívtak, de akkor már 3 napja nem cigiztem és nem volt kedvem a cigiről dumcsizni
2018. júl. 28. 10:48
 5/26 anonim válasza:
hiánybetegséget alakít ki, ami stresszt okoz
2018. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mit alakít ki?
2018. júl. 28. 10:53
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem kell már a segítségük, hisz én is letettem. Csak tök jó tesztek vannak az oldalukon. pl anno elvégeztem egy olyat, ami megmondta, hogy a függésed pszichés vagy fizikai inkább. Ott nekem az jött ki, hogy erősen pszichés, és csak gyengén fizikai. Ezt akartam volna bemásolni.

Szerintem a leszokás nehézsége a függőséged jellegétől is nagyon függ. Úgy gondolom, relatíve könnyen szoktam le, léptem át azon, hogy nincs több cigi. És 3 évvel ezelőtt szintén megcsináltam ezt, 9 hónapig nem gyújtottam rá, szánt szándékkal, társaság miatt vettem elő megint a cigit. Amúgy elmondhatnám, hogy már 3 éve nem szívom...

A fizikai függés okoz fizikai tüneteket, azokkal meg könnyebb megbirkózni, amikről tudod, hogy te okozod magadnak (tehát pszichésen). Hiányzik, de abbahagytam, ez van, nem gyújthatok rá. Könnyebb ezt mondani, mint a nikotinhiány miatt nem tudni kimászni az ágyból és migrénes fejgörccsel kezdeni a napot.

2018. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem gyújthatsz rá? Dehogynem!

Csak nem fogsz! Ez a különbség!

2018. júl. 28. 10:58
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a tiltás jobban működik. Megtiltom magamnak.
2018. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Végülis, ha neked ez válik be! Én ha így fognám fel már lehet rágyujtottam volna :)
2018. júl. 28. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!