Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vanilliás Pegasus XL szivarka...

Vanilliás Pegasus XL szivarka vélemények?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mibajod?
2018. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ki szeretném próbálni az olcsó szivarkákat, egyébként rendes cigarettát szívok
2018. okt. 8. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
akkor próbáld ki
2018. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1-ső nem

kell ajlas modon írkálni.

Kérdező tudtommal pegasus szivarkából nincs is vaniliás. De én nekem eddig még a pegasus volt a legrosszabb dolog amit valaha szívtam. Még a sláger szivarka is jobb. De ha van vaniliás olyat még nem szivtam. Nem tudok segíteni, csak annyiban ha a sima annyira szar, akkor a vaniliás sem lehet , jobb!

2018. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Van vaníliás pegasus szivarka, szerintem nem rossz az árához képest.

Én még csak vaníliásat vettem eddig, ízesítetlent nem, így azzal nem tudom összehasonlítani.

Én úgy szoktam csinálni, hogy veszek aktív szenes cigihüvelyt, abba teszem bele (mert a pegasus füstszűrő nélküli) és így 1 szállból 2 normál cigi méretű jön ki, vagyis az 40 száll hagyományos ciginek felel meg a 20 hosszú száll pegasusból. :-)

Gondolom vannak sokkal jobbak is, de azoknak az áruk is annyi.

2019. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Imádom ezt a szivarkát tegnap vettem és ráfüggtem
2019. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám erről lélegzik (sajna) büdös mint a kolera ez a “bago”
2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!